Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gökçek'ten 'tepki' çağrısı

Melih Gökçek, twitter hesabından, Ankapark ve Ulus Tarihi Kent Merkezi projelerine yürütmeyi durdurma kararı verilmesine neden olan Mimarlar Odası'na "demokratik tepki" çağrısı yaptı

Giriş Tarihi: 10.1.2015
Gökçek'ten 'tepki' çağrısı
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 'nın en önemli turizm çalışmalarından Ankapark ve Ulus Tarihi Kent Merkezi Yenileme Alanı Projeleri'ni mahkemeye vererek, yürütmeyi durdurma kararına neden olan Mimarlar Odası'na "demokratik tepki çağrısında bulundu. Twitter hesabından takipçilerine seslenen Gökçek, Başkentliler'in beklediği Ankapark ve inanç turizminin merkezi haline gelen Ulus Tarihi Kent Merkezi'ndeki yenileme çalışmaları hakkında yürütmeyi durdurma kararı verilmesine neden olan Mimarlar Odası'nın "@mimodank" twitter hesabı linkini paylaştı.

4 kişi donmaktan kurtuldu
Hakaret etmeden, demokratik tepki çağrısı yapan Gökçek, şu twiti attı: "Lütfen duygu ve düşüncelerinizi (kesinlikle hakaret içermesin) demokratik olarak @mimodank adresine de bildirmenizi rica ediyorum…" Melih Gökçek, aynı zamanda twitter hesabından, aşırı soğuklarda sokakta yaşayan vatandaşlara karşı duyarlı olunması çağrısında da bulundu. Gökçek, Başkentliler'den sokakta kalan vatandaşları "ALO 153"e bildirmelerini istedi. Çağrısının ardından gelen telefonlar sayesinde aşırı soğuklarda sokakta kalmaktan kurtulan 4 vatandaşın fotoğrafını paylaşan Başkan Gökçek, şu mesajları attı: "Bu gece Ankara'da aşırı soğuk var... Özellikle sokakta açıkta kalan, görüp şahit olduğunuz kişiler varsa lütfen ALO 153'e bildiriniz. Bu 4 vatandaşımız için duyarlı davranıp ALO 153'e telefon edip bize bilgi veren Ankaralı hemşehrilerimize teşekkürler…"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek'ten 'tepki' çağrısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN