Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayhan B. ATALAY: Je suis musulmane!

Giriş Tarihi: 14.1.2015
Fransa'da 12 kişinin öldürüldüğü gün, Irak'ta 83, Yemen'de 38, Suriye'de 26, Afganistan'da 18 insan daha öldürüldü biliyor musunuz?
Yani, 12'ye karşı 165, kimin umurunda!
Bizim taşeron Hürriyet, tam sayfa haberinde, "Kalemler susmaz" başlığının altına iğrenç, manipülatif bir karikatür çizmiş.
Aynı gün paralel kardeşlerimiz de, Tuday's Zaman gazetelerinde siyah zeminle olayı telin etmişler. Yüreksiz, ikiyüzlü münafıklar. Gazze bombalanırken niye böyle yazmıyordunuz? "Halkların kardeşliği" diye anıranlar, kendi ülkesinin insanlarıyla kardeş olamazken elin emperyalist katilleriyle kardeşliğe soyunmuşlar! CHP'nin yayın organı niteliğindeki Yurt Gazetesi siyah zeminle, "Korkmuyoruz" diye, Marksist, Leninist Bir Gün Gazetesi, rezaletin de ötesinde; "Gözlerimizde korkuyu göremeyeceksiniz!" diye siyah zeminle çıkmış.
Evrensel, "Je suis Charlie" diye, oda siyah zemine, "Ben de Charliyim" anlamındaki cümleyi yazmış. Diğer sömürge altındaki zavallı insanlar katledilirken bir kere, "Ben de Müslüman'ım" manasında, "Je suis musulmane!" diye başlık atsaydınız bunun anlamı olurdu.
İkiyüzlü, on ikiyüzlü bozguncular! Cumhuriyet bildiğiniz Cumhuriyet, "Bir milyon Charlie Hebdo" başlığını utanmadan atmış. O herkeste bulunmayan duygunun birazı kendilerinde olsaydı, 300 bin insanın işkenceyle öldürüldüğü, kardeşleri Eset rejimini kınar, bir kere de onlar için böyle bir başlık atarlardı.
En namuslu başlığı Aydınlık atmış. "Sultanahmet-Paris saldırı hattı" olarak attığı manşetin altında iki ayrı haberde, "Olayların nedeni enerjide işbirliği ve Fransa'da cami yakınında patlama" diye farklı bir bakış açısı da getirmiş.
Çizerlerinden biri Yahudi eleştirisi yaptığı için yıllarca çalıştığı dergiden 80 küsur yaşında işten atılmıştı! Hani fikir özgürlüğü!
Şimdi Avrupa'nın tamamı bu olaylara iyi baksın. Terör nasıl bir illetmiş anlasınlar. Netenyahu denen iblis de oradaydı.
Sanki terörü telin edecek yüzü varmışçasına. O'nun da yüzüne doyasıya tükürün! Bu iş, eylemi yaptıktan sonra kimliklerini arabada unutacak üç beş çapulcunun işi değil bilesiniz. 11 Eylül gibi arkasından yine Siyonist Yahudi oyunu çıkacak, hepimizde göreceğiz. Amerika ve İngiltere, 11 Eylül'ü bahane ederek Irak ve Afganistan'ı işgal ederek, 4 milyon insanın öldürdüler.
Şimdi bir dergide, üç-beş kişinin ölümünü bahane edip nereleri işgal edecekler, kaç can daha alacaklar kim bilir?
Gayeleri öldürülen insanlar olmayan, İslam'a ve Müslümanlara karşı çıkmak olan, ikiyüzlülere lanet okuyarak yüzlerine sizde doya doya tükürün. Onlara alkış tutan ikiyüzlü münafık gazeteleri ve STK'ları da ihmal etmeyin, çok alınırlar yoksa!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayhan B. ATALAY: Je suis musulmane!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN