Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayhan B. ATALAY: CHP'nin KOÇ'ları ve sokak hayvanları!

Giriş Tarihi: 16.1.2015
Suriyeli kardeşlerimize yardım etmek hepimizin görevi. Kamu ve vakıflar kısmen de olsa ilgileniyorlar.
Birer çuval kömür alıp birkaç poşet yiyecekle onları ziyaret etsek, bunda asıl mutluluğu tadabiliriz!
İki ayaklı işe yaramaz hayvanları çok yazdık. Onlardan bir halt olacağı yok, hayırlı hayvanlara bakalım biraz! Kış çok ani ve ağır bastırdı. Sokak hayvanları yiyecek bulamıyor. Kırsal bölgelere kurumlar yiyecek atıyor. Sokak hayvanları ise yiyecek ve içecek bulmak için çırpınıyor. Arabalarımıza biraz buğday, yem alsak ve bir kenara serpiştirsek kuşlar karınlarını doyurabilir. Evlerimizin önüne yemek artıklarımızdan birer tabak koysak, kedi ve köpekler karınlarını doyurabilir. Ne olur unutmayın, insan olmanın asıl erdemlerini ıskalamayalım.
CHP'de
çok KOÇ var! Haluk KOÇ bunlardan sadece biri. Günlerdir mal bulmuş mağribi gibi atıp tutuyor. Sen onu-beşi boşver de genel başkanının SSK zamanında işe imtihansız, hileyle yerleştirdiği örgüt elemanlarını ve akrabayı taallukatı bir de hele. O zaman anlayalım KOÇ musun koyun mu? Sen şu Şişli Belediyesi'nde dönen filmi-fırıldağı da bir de hele, anlayalım ne menem bir adamsın! Sanki sütten çıkmış ak kaşık. Bir de Gökçek'in Özel Kalem Müdürü Fevzi Yılmaz'a takmış.
Ağzı açık ayran aşığı, adam neredeyse bu görevden emekli olacak, sen yeni mi uyandın.
Vay size istihbarat verenlere! Kazak Abdal tam da bu CHP'nin KOÇ'larını tarif etmiş. "Ormanda büyüyen adam azgını, çarşıda pazarda insan beğenmez, medrese kaçkını softa bozgunu, selam vermek için kesan beğenmez." Öbür CHP'li KOÇ da İstanbul Vekili Aykut Erdoğdu. Melih Gökçek'in 17 sene evvelki otobüs ihalesinde yolsuzluk yaptığını iddia etmiş. Hani Aykut sen sabah erken uyanacaktın da biz balığa gidecektik gözüm. Bak Üsküdar'da sabah oldu. Balığı da kaçırdık senin yüzünden!
Müflis tüccar eski defterleri karıştırmış. Kazak Abdal bak sana neler yazmış; "Dağlarda bayırda gezen bir Yörük, kim tımar sipahi, kimi ser bölük, bir elife dili dönmeyen hödük, şehristana gelir ezan beğenmez." CHP'nin en yeni ve acar KOÇ'u Mehmet Bekaroğlu. Bir ayakkabı fırlatılınca, pılıyı-pırtıyı toplayıp arkasına bakmadan kaçan oğlan! Adamın soyadı arızalı, Bekaroğlu! Bekar adamın oğlu olur mu? Valla bizde olmaz. Ama CHP'ye uyar. Zaten kadın kontenjanından girmişti partiye!
Ayhan-i Ardahani der ki; "CHP ömründe etmemiş bir hayır, iş gelmez ki elinden kendine etsin hayır, KOÇ'ları müflis, başı müfsid, bezirgân bozması, çarşıda, pazarda adam beğenmez." Herkesi kınar yanına varsan, mutlak yalan söyler bir mesel sorsan, zerre fikir yoktur beynin yarsan, makama gelir de erkân beğenmez!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayhan B. ATALAY: CHP'nin KOÇ'ları ve sokak hayvanları!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN