Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fatih Köprüsü'nün altı artık daha güvenli

Giriş Tarihi: 21.1.2015
Fatih Köprüsü'nün altı artık daha güvenli

Büyükşehir Belediyesi, sürücü ve yayaların güvenliği için Keçiören Fatih Köprüsü altını led aydınlatma sistemleri ile aydınlattı

Büyükşehir Belediyesi led aydınlatma sistemleri ile kente estetik kazandırırken bir taraftan da güvenlik riski bulunan yerleri aydınlatıyor. Bu kapsamda Keçiören Fatih Köprüsü altını aydınlatan belediye hem sürücülerin hem de yayaların güvenliğini sağladı. Daha önce yayaların korktuğu için kullanmaktan çekindiği köprü altının aydınlatılması suça eğilimli kişiler için caydırıcı oldu.

VATANDAŞTAN TEŞEKKÜR

Ankara kent merkezinde alt geçitleri ve tünelleri led aydınlatma sistemleri ile değiştiren Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi, yaya geçişlerinin olduğu bölgelerin de aydınlatmasını sağlayarak güvenlik risklerini de ortadan kaldırıyor. Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Dairesi Kent Bakım Onarım ekipleri vatandaşlardan gelen talepleri değerlendirerek daha çok yayaların kullandığı Fatih Köprüsü'nün alt bölümünü led aydınlatma sistemleri ile donattı. Köprü altı ışıl ışıl olurken vatandaşlar çalışmayı gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fatih Köprüsü'nün altı artık daha güvenli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN