Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cinayetin sebebi banyodaki suymuş

Levent Özkara ile katili Aytekin K.'nın komşuları, cinayetle sonuçlanan tartışmanın banyoya sızan su nedeniyle bu boyutlara geldiğini öne sürdü

Cinayetin sebebi banyodaki suymuş
Çankaya'nın Akpınar Mahallesi'nde yaşanan cinayetin ardından Kimya Öğretmeni Levent Özkara'yı silahla öldüren Aytekin K.'nın eşi ve çocuklarının oturdukları daireyi terk ederek akrabalarına yerleştiği ortaya çıktı. İki komşunun 5 yıldır aynı apartmanda altlı üstlü oturduğu ve aralarında sürekli olarak husumet yaşandığı iddia edilirken, SABAH 'ya konuşan bir apartman sakini, ilk tartışmanın Özkara'nın banyosundan sızan su nedeniyle çıktığını ileri sürdü.

APARTMANI TERK ETTİLER

Akpınar Mahallesi 847 Sokak'ta bulunan Özpınar Apartmanı'nda perşembe günü meydana gelen olayda Kimya Öğretmeni 44 yaşındaki Levent Özkara, komşusu Aytekin K. tarafından tabanca ile vurularak öldürüldü. Olayın ardından Aytekin K., polis tarafından kısa sürede yakalanırken eşi ve 3 çocuğunun da yaklaşık 5 yıldır ikamet ettiği daireyi terk ederek akrabalarına yerleştiği ortaya çıktı. Aytekin K.'nın ailesinin kendilerine ait daireyi satıp başka bir eve taşınacakları iddia edildi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç'un TBMM'de sekreterliğini yapan Eda Özkara'nın da taziyeleri kayınvalidesinin evinde kabul ettiği öğrenildi.

ŞİKAYETLERİ GÜRÜLTÜ VE HALI SİLKELEME
Olayın yaşandığı Özpınar Apartmanı'nda adeta ölüm sessizliği yaşanırken dehşet verici cinayetle ilgili detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Hayatını kaybeden öğretmen Levent Özkara ve Aytekin K.'nın yaklaşık 5 yıldır aynı apartmanda altlı üstlü olarak oturduğu ve sürekli olarak tartışma yaşadıkları ortaya çıktı. Kavgaların her apartmanda yaşanan olaylar olduğunu ifade eden komşuları, "İlk olarak aralarında Levent Özkara'nın banyosundan Aytekin K.'nın evine su damlaması sebebiyle başladı. Daha sonra gürültü ve halı silkme konuları nedeniyle tartışmalar yaşadılar" dedi. Keçiören Anadolu Lisesi'nde Kimya Öğretmenliği yapan Özkara, komşusu Aytekin K. tarafından oğlu Hüseyin Alp'in gözlerini önünde canice öldürülmüştü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cinayetin sebebi banyodaki suymuş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN