Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mamak Bilgi Evi'nde Paralel Örgüt temizliği

Mamak'ta ilköğretim çağındaki gençlere çok yönlü bir eğitim fırsatı sunan Bilgi Evleri'nde paralel temizlik... Toplam 21 paralel öğretmenin sözleşmesi feshedildi

Mamak Bilgi Evi'nde Paralel Örgüt temizliği
İlköğretim çağındaki çocuklara okul sonrasında çok yönlü eğitim fırsatı sunan Mamak Belediyesi Bilgi Evleri'nde paralel temizlik yapıldı. İlçenin farklı bölgelerinde bulunan 13 Bilgi Evi'nde öğrencilerin beynini yıkayan 21 öğretmenin iş sözleşmesi feshedildi. Bilgi Evleri'ni paralel öğretmenlerden kurtaran Mamak Belediyesi, Pararlel Örgüt'ün ilçedeki eğitim yapılanmasına büyük darbe vurdu. Mamak Belediyesi tarafından başlatılan proje kapsamında ilköğretim çağındaki çocukların okul sonrasında ihtiyaçlarını karşılamak için ilçenin farklı noktalarında kurulan Bilgi Evleri, Paralel Örgüt'ten kurtarıldı. Öğrencilere başta Türkçe, Matematik, İngilizce gibi temel dersler konusunda etüt ve sınavlara hazırlık konusunda yardımcı olan Bilgi Evleri, Mamaklı gençlere bilgisayar kullanabilme, güvenli bir ortamda kitap okuyabilme ve boş zamanlarını daha verimli kullanabilme imkânı sunuyor.

'OKULLARIMIZI TEMİZLEDİK'
Bilgi Evleri'ni kullanarak öğrencilere ulaşma fırsatı bulan ve gençlerin beynini yıkayan Paralel Yapı'ya Mamak'ta "dur" denildi. İşten çıkarıldıktan sonra toplu halde hareket eden öğretmenler Mamak Belediyesi'ne noter onaylı ihtar gönderdi. Öğretmenlerin işten çıkarılmasıyla birlikte Paralel Örgüt'ün temelini oluşturan eğitim ayağına Mamak'ta büyük bir darbe vuruldu. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Okullarımızı tamamen temizledik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mamak Bilgi Evi'nde Paralel Örgüt temizliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN