Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Pursaklar'ın çehresi değişti

Pursaklar'ın çehresi değişti
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, 2004 yılında belde olarak teslim aldığı Pursaklar'ı 2008 yılında ilçe yaptı. 2014'te Ankara'nın en hızlı gelişen merkez metropol ilçesi konumuna gelen Pursaklar'da, fiziki ve alt yapı yatırımlarının yanı sıra sosyal ve kültürel belediyecilikte örnek gösterilecek projelerin altına imza atan Selçuk Çetin, "Hayat geçirdiğimiz projelerin odak noktasına insanı yerleştiriyoruz. Amacımız herkesi mutlu etmek, tebessüm ettirmek" dedi.

BAŞKAN ÇETİN HALKIN YANINDA

Ankara'nın tebessüm şehri Pursaklar sloganıyla harekete başlayan Çetin, ilçe sakinlerinin doğumundan ölümüne kadar her aşamada halkın yanında olan belediye meydana getirdi. Başkan Selçuk Çetin, hayata geçirdiği Hoş Geldin Küçük Hemşerim, Sünnet Ziyareti, Nezaket Okulları, Erdemli Gençlik Kulübü, Dede Torun Evleri, Dedeler ve Neneler İkinci Bahara Koşuyor Spor Müsabakası, Ankara Kedisi Güzellik Yarışması gibi birçok özgün projeyle Pursaklar'da her yaştan insanı tebessüm ettirmeye çalışıyor.

'İŞLEVSEL ÇALIŞMALAR'
İlçede sosyal ve kültürel projelerin yanı sıra alt yapı yatırımlarına da hızla devam eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, protokol yolunun çehresini değiştiren Selçuklu ve Türk mimarisinin birbirinden güzel örneklerinin altına da imza attı. Çetin, "Pursaklar'da vatandaşımızı mutlu edecek işlevsel çalışmalar yürütüyoruz. Önümüzdeki dönemde de bu anlayışla çalışmalarımıza devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pursaklar'ın çehresi değişti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN