Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Markalaşan şehirler Cannes'a taşınıyor

Cannes'da yapılan dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı "MIPIM" Türkiye'nin markalaşmayı hedefleyen şehirlerini de ağırlayacak

Giriş Tarihi: 13.2.2015
Markalaşan şehirler Cannes'a taşınıyor
Fransa Cannes'da düzenlenecek en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM, İstanbul, Antalya, Balıkesir, Bursa, Sakarya gibi şehirlerin yanı sıra Başkent Ankara'yı da ağırlayacak. 10-13 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek fuara Başkent'i temsilen katılacak Ankara Ticaret Odası, (ATO) 117 metrekarelik standında Akyurt'ta yapılacak "Uluslararası Fuar Alanı"nın maketini sergileyecek.

PROJELER TANITILACAK

Ayrıca, başkenti temsilen Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ATO önderliğinde, Ankara Uluslararası Fuarcılık, Otonomi ve Podium AVM'nin proje maketleri uluslararası yatırımcının dikkatine sunulacak. Diğer yandan, bir ilke imza atarak MIPIM'e katılmak isteyenlerin katılım ücretlerinin yarısını ödeme kararı aldıklarını vurgulayan ATO Başkanı Salih Bezci, bu yöndeki çağrılarının büyük bir yankı bulduğunu belirterek, şöyle konuştu: "MIPIM'in gayrimenkul sektörü açısından ufuk açıcı olduğuna inanıyorum. ATO olarak amacımız, Ankara'nın gelişen yüzünü uluslararası yatırımcılara göstermek. Burada uluslararası yatırımcılarla iletişime geçeceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Markalaşan şehirler Cannes'a taşınıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN