Ayhan B. ATALAY: Hadi devleti yıkalım!

Giriş Tarihi: 18.2.2015
Kronolojik olarak sıralanan resmi tarihe değil, yalana bulaşmamış, bir köşede kalmış tarih bilgilerine bir göz attım. Son yıllarda ülkemizde yaşanan olayları ve sonuçları düşünülmeden söylenen sözlerin, yapılan eylemlerin tarihteki yansımaları nedir diye merak edip araştırdım.
Türkiye Cumhuriyeti tarihteki 16. Türk devleti.
Hani bazı aklı evvel şanlı tarih tutkunlarının ve sığ kafalı siyasilerin kullandıkları, "Devlet kurma geleneğini dünyaya biz öğrettik!" demelerini daha iyi anladım.
Adama sormazlar mı, "15 tanesini niye yıktınız?" diye. Sorarlar elbet.
O zaman biz devlet kurma değil, devlet yıkma şampiyonuyuz, bunun nesiyle övünüyorlar anlayamadım!
Yıkılan 15 Türk devletinin hiçbiri, dış nedenlerle yıkılmamış. "Diriliş" dizisini izleyince şablon tam oturuyor. Şiddetle tavsiye ederim.
Hem bu çok eski tarih değil, Osmanlı nasıl yıkıldı, yalan söyleyen resmi tarihten değil de, gerçek tarihçilerden okursanız, altında Yahudi maşası İttihat ve Terakki'nin olduğunu hemen göreceksiniz. Özgürlük, demokrasi, çağdaşlık vs teraneleriyle yıktılar koca imparatorluğu! "Tarih tekerrürden ibarettir!" diye boşuna söylememişler. "İstemezük Kardeşler" CHP-MHP ve HDP'nin tavırlarına bakın aynısı! Kürt barışını istemezük, Alevi barışını istemezük, ekonomik kalkınmayı istemezük! Ya ne istersiniz? Maske takıp molotof, havai fişek, demir bilye atmayı, ortalığı yakıp yıkmayı! Bunun adı özgürlük ve demokrasi ya, istersiniz tabi! Yeni güvenlik yasasına karşı çıkmaları da emin olun bundandır.
Toplumdaki bugün yaşanan bölünmenin ve düşman kamplara ayrılmanın temelleri işte bu melanet ittifakı örgüt tarafından atılmıştı! "Körle yatan şaşı kalkar" derler ya. İşte tam öyle bir şey! Yahudi'yle yatarsan böyle şaşı görürsün dünyayı! Beyin yerine patates var kafataslarında, nasıl anlasınlar ki?
Şu son olayları ve söylenenleri düzgün gözlemleyin. İç savaş çığırtkanlığı! Sonuçlarını hayal etmeye çalışın, kargaşa ve devletin yıkılması. Eskileri bilmenize, biliyorsanız hatırlamanıza gerek yok; televizyonlarınızdan, Ukrayna'ya, Irak'a, Suriye'ye bakın yeter! N'olacak sanki 16'ncısını kuran 17'incisini kurar? Yıkar yenisini kurarız. Hele bakın ahmaklar, Almanya, İngiltere, Fransa, Japonya'nın kaçıncı devletleri?
Beğenmediğiniz Osmanlı, 25 milyon kilometre kareyi ve yüzlerce, dili, dini, mezhebi idare ediyordu. Siz 780 bin kilometrekarede patinaj yapıyorsunuz!
Sizin termostatınız bozulmuş, hararet yapıyorsunuz. Bütün ikaz lambalarınız yanıyor, tamirciye gitmiyorsunuz. Yakında da contayı yakarsınız. Benden söylemesi!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayhan B. ATALAY: Hadi devleti yıkalım!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN