Yenilmezler'den anlamlı ziyaret

Halkbank Erkek Voleybol Takımı oyuncuları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gitti

Giriş Tarihi: 25.2.2015
Yenilmezler'den anlamlı ziyaret
Halkbank Erkek Voleybol Takımı oyuncuları, Ankara Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hematoloji Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören çocukları ziyaret etti. Türkiye İnsan Kaynakları Eğitim ve Sağlık Vakfı (TİKAV) koordinatörlüğünde, Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi'nin finansörlüğünde hayata geçirilen "Annem ve Ben Projesi" kapsamında gerçekleşen ziyarette, duygu dolu anlar yaşandı.

SÜLEYMANOĞLU DA KATILDI
Halkbank Spor Kulübü Başkanı Selahattin Süleymanoğlu, oyuncular Emre Batur, Resul Tekeli, Osmany Portuondo ve Tsvetan Sokolov'un yanı sıra yardımcı antrenör Taner Atik, ilk olarak, TİKAV Yönetim Kurulu Başkanı Sultan Yılmaz ve Onursal Başkan Hamdi Akın, TÜGİAD Şube Başkanı Türker Naslı ile hastane yöneticisi Doç. Dr. Murat Kızılgün'den çalışmaları hakkında bilgi aldı.

BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Grup daha sonra konferans salonunda toplanan çocuklarla bir araya geldi ve sohbet ettiler. Halkbank Kulübü Başkanı Süleymanoğlu, buradaki konuşmasında, sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini belirterek, herkesi bu tür projelerde daha sık yer almaya davet etti. Organizasyonun ardından Selahattin Süleymanoğlu, Hamdi Akın ve Türker Naslı, çocukların tedavi gördüğü üst kattaki bölüme çıkarak, bazı hastaları odalarında ziyaret etti. Süleymanoğlu çocuklara forma hediye etti.

KAPILARDAN NASIL GEÇİYORSUNUZ?
Halkbanklı oyuncular ziyarette çocuklar tarafından soru yağmuruna tutuldu. Çocukların, "Neden bu kadar uzun boylusunuz?",
"Kapılardan sığıyor musunuz?", "Uzun olmak iyi bir şey mi, kötü bir şey mi?", "Boyunuz kaç metre?" gibi sorularını tebessümle karşılayan oyuncular, çocuklara bol bol süt içmelerini ve sağlıklı beslenmelerini tavsiye ederek, istekli ve azimli oldukları sürece hayatta aşamayacakları bir zorluk olmadığını dile getirdiler.

ÇOCUKLARIN HEDİYESİ ÇOK DUYGULANDIRDI
Soruların ardından Halkbank ekibi, 2013 yılında kazandıkları Avrupa Voleybol Konfederasyonu Kupası'nı çocuklara takdim etti. Çocuklar da oyunculara şırınga ve serum hortumundan yaptıkları çocuk figürlerini hediye ederken duygusal anlar yaşandı. Son olarak çocuklar ve yöneticiler birlikte pasta kesti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yenilmezler'den anlamlı ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN