Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ÇESAV, ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi

Giriş Tarihi: 3.3.2015
ÇESAV, ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi

ÇESAV Vakfı, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'nün Umuda Açılan Eller projesi kapsamında 97 ihtiyaç sahibi öğrenciye yardımda bulundu

Ankara Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'nün yürüttüğü "Umuda Açılan Eller" projesine bir destek de Çevre, Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı ÇESAV'dan geldi. Mamak Belediyesi ev sahipliğinde Mamak Kültür Merkezi Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde gerçekleşen programda 97 ihtiyaç sahibi öğrenciye giysi yardımında bulunuldu. Sosyal konulardaki duyarlılık, gayret ve desteklerinden dolayı Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'e teşekkür eden ÇESAV Başkanı İmren Aykut, "Umuda uzanan eller bizim en kıymetli varlığımız. Çocuklarımız ve gençlerimiz için bugüne kadar bizler mücadele ettik" dedi. Aykut, belirlenen 97 öğrenciyi tek tek takip ederek, başarılı olan öğrencileri ayrıca ödüllendireceğini ifade etti.

"İYİYİ KÖTÜYÜ ÖĞRETTİLER"
Proje tamamlanıncaya kadar yapılan çalışmaları anlatan slayt gösterisinin ardından Mamak Boğaziçi İlköğretim Okulu öğrencisi Tuğba Gürol, proje boyunca yaşadıklarını paylaştı. Gürol, "Okulumdaki etkinliklere katıldım. Polis ağabeyler, ablalar hep yanımızdaydı. Bize iyiyi, kötüyü öğrettiler. Ailelerimizi ziyaret edip bizlere hediye getirdiler. Polisi tanıdık" dedi. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli tarafından bir yıldır yürütülen proje, başkentte risk altında bulunan 100 çocuğu kapsıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ÇESAV, ihtiyaç sahibi çocukları giydirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN