Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara İtfaiyesi Tiran'lı konukları hayran bıraktı

Tiran Valisi ve Tiran İtfaiye Şefi, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'nı ziyaret etti. İtfaiye birimlerini gezen Vali Vorpsi, kurtarma timi için destek istedi

Giriş Tarihi: 4.3.2015
Ankara İtfaiyesi Tiran'lı konukları hayran bıraktı
Arnavutluk'un Başkenti Tiran Valisi Sadi Vorpsi ile Tiran İtfaiye Şefi Shkelqim Goxhaj ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı'nı ziyaret etti. Ziyarette, Ankara İtfaiyesi'nin kuruluş ve faaliyetleri hakkında bilgi veren İtfaiye Daire Başkanı Celil Sipahi, daha sonra konuk heyete İtfaiye Daire Başkanlığı'nı gezdirdi.

EĞİTİM DES TEĞİ İS TEDİ

Ankara İtfaiyesi'nin özel Su Altı ve Su Üstü Arama Kurtarma ekiplerini ziyaret eden Konuk Vali, birimlerini çalışmaları hakkında uzmanlardan bilgi aldı. Vali Vorpsi, Tiran İtfaiyesi'nde henüz bulunmayan Su Altı ve Su Üstü Arama-Kurtarma timinin kurulması için eğitim desteği istedi.

TATBİKATI İZLEDİLER
Simülasyon merkezinde yaptıkları incelemenin ardından konuk heyete merkezdeki itfaiye araçları ve techizat tanıtıldı, K9 Arama Kurtarma köpekleri gösterildi. 90 Metrelik Platform aracına bindirilen heyete, yangın eğitim labirenti gezdirildi, Türkiye'de ilk defa Ankara İtfaiyesi'nde olan Kobra aracı tanıtıldı. Son olarak İtfaiye personeli tarafından gerçekleştirilen tatbikatı izleyen Vali Vorpsi ve beraberindeki heyet, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara İtfaiyesi Tiran'lı konukları hayran bıraktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN