Çayyolu'na dev sağlık kampusu

Güven Sağlık Grubu tarafından Çayyolu'na yapılan dev sağlık kampusu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı törenle açıldı

Giriş Tarihi: 19.3.2015
Çayyolu'na dev sağlık kampusu
Çayyolu'nda inşa edilen Güven Sağlık Kampusu ve "Göğüs Göğüse Kalp Kalbe Çanakkale" sergisinin açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirildi. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, sağlık kampusunun, tam teşekküllü hastanede bulunması gereken bölümleri, en modern donanımları bünyesinde bulundurduğunu ve arzu ettikleri hastane modeline uygun bir yapı olduğunu bildirdi. Sağlık kampusunun Türkiye'ye kazandırılmasında emeği geçen Küçükel ailesini kutlayan Erdoğan, Güven Hastaneleri'nin kurucuları doktor Ahmet Küçükel ve Doktor Aysun Küçükel'i rahmetle andığını söyledi.

SERGİ MİNNETİN İFADESİ

Küçükel çiftinin tüm hayatları boyunca Türkiye'deki sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltmek için çalışan örnek şahsiyetler olduğunu vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Küçükel çiftinin emeklerinin bugün bir kez daha karşılığını bulduğuna inanıyorum. Rabbim mekânlarını cennet eylesin" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışı yapılacak sergiyi Çanakkale'deki sağlık personeline şükranın, minnetin, teşekkürün bir ifadesi olarak gördüğünü belirterek, serginin hazırlanmasında emeği geçenleri kutladı.

EMİNÖNÜ SİLUETİ HEDİYE ETTİLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının ardından eşi Emine Erdoğan, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör ve Güven Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Küçükel Ezberci ve Yönetim Kurulu üyeleri Fikri Küçükel, Banu Küçükel ile birlikte hastanenin açılışını gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Küçükel Ezberci ve Yönetim Kurulu üyeleri Fikri Küçükel, Banu Küçükel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, özel teknikle hazırlanan ahşap, plastik karışımı Eminönü silueti hediye etti. Erdoğan, açılış töreninin ardından beraberindeki heyetle Güven Sağlık Kampusu'nu gezdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çayyolu'na dev sağlık kampusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN