Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Google konseptli Regnum şirketleri kuleye taşıyor

ABD'deki Google'dan esinlenen Regnum Sky Tower, hızlı büyüyen şirketlere fırsat sunuyor

Giriş Tarihi: 21.3.2015
Google konseptli Regnum şirketleri kuleye taşıyor
Google'ın California'daki yerleşkesinden esinlenerek hayata geçirilen Regnum Sky Tower, alışılagelmiş çalışma anlayışını geride bırakacak. Proje ortaklarından Canpa Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özcan, "Ankara'nın hızla büyüyen şirketleri ofis kulesine taşınarak prestij ve işlerini bir sonraki seviyeye taşıma fırsatı bulacak" dedi.

KADEME ATLATACAK

ABD ve Avrupa'nın önemli şehirlerinde son yıllarda birbiri ardına yükselmeye başlayan "mutlu ofis" konseptinin Başkent Ankara'daki ilk örneği Regnum Sky Tower'ın şirketlere kademe atlatacağını söyleyen Özcan, "Ankara'da apartman dairelerinde ofisi olan 15 bin şirket var. Biz Regnum Sky Tower'la prestijli bir ofis kulesine geçme vakti gelen bu 15 bin firmayı harekete geçirmeyi hedefliyoruz" dedi.

ANTİ STRES BAHÇESİ DE VAR
Regnum Sky Tower'ın havuzdan şehir manzaralı gezi terasına, restorandan spor merkezine, sinemadan 2 bin 500 metre karelik anti stres bahçesine kadar çeşitlenen sosyal donatıları bulunduğuna vurgu yapan Özcan şunları söyledi: "Gaziosmanpaşa, Tunalı gibi semtlerde 120 metrekare ofisi olan firmalara, Regnum Sky Tower'da çok yakın fiyatlara 80 metrelik ofislerde 2 bin metrekarelik imkanlar sağlamayı teklif ediyoruz. Eskiden ofis kuleleri fiyatların yüksek olması sebebiyle sadece piramidin tepesine hitap ediyordu. Regnum bu anlayışı yıkıyor."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Google konseptli Regnum şirketleri kuleye taşıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN