Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uyuşturucunun panzehiri gecekondu korosu olacak

ATO ve MARŞAD 'nın marka şehir olması için işbirliği yapacak. İki kurum uyuşturucuya karşı gecekondu çocuklarından kurulacak koroya destek verecek

Giriş Tarihi: 13.4.2015
Uyuşturucunun panzehiri gecekondu korosu olacak
Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Ankara'nın marka bir şehir haline gelmesi için tüm kurum ve kuruluşlarla, derneklerle işbirliği halinde çalışmalar yürütebileceklerini söyledi.

"EL ELE VERİP ÜRETMELİYİZ "
Marka Şehir Ankara Derneği (MARŞAD) Başkanı Ömer Faruk Uçman ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul eden ATO Başkanı Salih Bezci, siyasetin başkenti Ankara'nın yeni vasıflarla marka haline gelmesinin kaçınılmaz olduğunu belirterek, "Marka olmuş bir Ankara istiyorsak el ele verip yeni şeyler üretmeli, çalışmalıyız" dedi. MARŞAD Başkanı Ömer Faruk Uçman da Ankara sevdalıları olarak dernek kurarken ATO Başkanı Bezci'den ilham aldıklarını söyledi. Ankara marka bir şehir haline gelinceye kadar dernek olarak projeler üreteceklerini ve çalışmalar yapacaklarını anlatan Uçman, Ankara Alışveriş Festivali'nin Ankara'nın tanıtılması açısından önemli olduğunu ve dernek olarak bu yıl düzenlenecek festivale daha profesyonel katkı sağlayabileceklerini ifade etti.

GECEKONDU ÇOCUKLARI KOROSU
Ankara Kalesi'ne dair projeler yürütmek istediklerini de anlatan Uçman, gecekondu bölgelerinde yaşayan yoksul ailelerin çocuklarından koro kuracaklarını söyledi. Bezci'den koro için destek isteyen Uçman, çok küçük yaşlara düşen uyuşturucu madde bağımlılığı konusunda da farkındalık oluşturmak amacıyla koro çalışmalarına bir an önce başlamak istediklerini vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uyuşturucunun panzehiri gecekondu korosu olacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN