Ali ERDOĞAN: Taraftar yürüyecek

Giriş Tarihi: 20.4.2015
Ankara gücü yine kongreye gidiyor… Yapacak bir şey yok… Kongrede Ankaragücü'nün gelecek sezon ve daha sonraki sezonlar için yol haritası belirlenecek… Bu yolda yürüyecekler Ankaragücü'ne sahip çıkmalı… Yönetimler kimseyi memnun etmiyor… Eleştirmek kolay… "Gelin taşın altına elinizi sokun" denildiği zaman kimseyi göremezsiniz… Ankaragücü'nde de işler böyle… Yiğiner kimseyi memnun edemiyor… Borç batağında olan bir kulübü düzlüğe çıkarmak için çalışıyor… Kongre bir umut olur mu? Sanmıyorum…

Tandoğan'a taşınıyor

Başkan Mehmet Yiğiner ve yönetim bir karar aldı… Beştepe kapanıyor…. Tandogan Tesisleri'ne dönülecek… En azından personel ve giderler açısından tasarrufa gidilecek… En önemlisi de Tandoğan Tesisleri'nin yeniden yapılanması… Ankaragücü Yönetimi sentetik saha ve ışıklandırma istiyor… Bu konuda Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın kendilerine sunulan bu projeyi değerlendirmeye alacağına inanıyorum… Bakarsınız ki bu hafta içinde bu proje hayata geçirilir… Ankaragücü'ne az da olsa hayat verir… Çünkü Ankaragücü toplumsal bir hareket içerisinde…. Gençleri spora yönlendiriyor… Böylece kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıyor… Gençlerin Tandoğan Tesisleri'ne gelmesinde ulaşımda bir sıkıntı yok… Velilerin ve yakınlarının daha rahat bir ortamda çocuklarını izlemesi için Tandoğan Tesisleri'nin yenilenmesi şart…. Ankaragücü'nün doğduğu Tandoğan'a taşınması bence olumlu bir karar.

Harekete geçiliyor

Yönetim bazı önlemler ve arayışlar içerisinde olurken, taraftar da harekete geçiyor… Başta Başkan Mehmet Yiğiner ve yönetim Taraftar Platformu'nu engelliyor… Taraftar artık sabırlarının taştığını bu nedenle Ankara'da büyük bir protesto yürüyüşü planlıyor… Yürüyüşte gösterilecek tepkinin zarar vermemesi gerekir…. Ankaragücü taraftarı da bu yürüyüşü yaparken, haksız duruma düşmemeli… Taraftarlarla konuştuğumda bu yürüyüşün son çare olduğunu ve Ankaragücü markasının silinmemesi için böyle bir hareket içerisinde olduklarını belirttiler… Başkan Yiğiner ve yönetim engellese de taraftar yürüyecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali ERDOĞAN: Taraftar yürüyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN