Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Toptancının kronik sorunlarına çözüm

Büyükşehir Belediyesi, yasa gereği Toptancı Hali'ne yeni düzenleme getirerek işyeri çalışanlarına iş kıyafeti ve kimlik uygulaması başlattı. Tuvalet sorunu da önemli ölçüde çözüldü

Giriş Tarihi: 20.4.2015
Toptancının kronik sorunlarına çözüm
Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hali yetkilileri, 'nın yaş sebze ve meyve ihtiyacının karşılandığı Toptancı Hali'nin temiz ve düzenli olması için gereken çalışmaları yaptıklarını, işyeri çalışanları için iş kıyafeti ve kimlik uygulamasına geçildiğini söyledi. Yetkililer, tuvalet ihtiyacı için özel işletme tarafından işletilen tuvaletlerin dışında 10 adet ücretsiz mobil tuvaletin daha Hal'in değişik noktalarına yerleştirildiğini kaydetti. Halde 194 adet yaş sebze ve meyve işyeri, 14 adet balık tahsis yeri ve 1 adet balık soğuk hava deposu bulunduğunu anlatan yetkililer, yaklaşık 750 çalışan için iş kıyafeti ve kimlik hazırlandığını belirtti.

ÜCRETSİZ MOBİL TUVALET
Yetkililer halde bulunan 3 peronda özel işletmeler tarafından işletilen tuvaletler bulunduğunu, bunların ücretli olması ve yetersiz kalması nedeniyle sıkıntıların yaşandığını belirterek, halin değişik noktalarına 10 adet ücretsiz mobil tuvalet yerleştirildiğini söyledi. Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hali yetkilileri, tuvalet temizliklerinin de günlük ve düzenli olarak yapıldığını kaydederek, halin vakumlu süpürgelerle her gün temizlendiğini, ayda bir de yıkanıp ilaçlandığını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Toptancının kronik sorunlarına çözüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN