Bebek ayakkabısında kalite ve sağlık Steppo'da

Giriş Tarihi: 22.4.2015
Bebek ayakkabısında kalite ve sağlık Steppo'da

Toker Bebe güvencesi ile bebek ve çocuk ayakkabısı sektörüne hızlı bir giriş yapan Steppo, çok kısa sürede annelerin tercih ettiği bir marka haline geldi

Toker Grup ailesinin bir üyesi ve Bilişim Sistemleri Mühendisi olan Melih Toker tarafından, sektördeki eksiklikler ve ihtiyaçlar göz önüne alınarak yaratılan Steppo Bebek ve Çocuk Ayakkabıları, yılların tecrübesiyle günümüz dinamizmini bir araya getiriyor. Bebek ve çocuk ürünlerinde önceliğin özellikle sağlık olduğunun altını çizen Melih Toker, günümüzde bu konuya gerekli önemin verilmediğini ve bu özensizliğe tepki olarak Steppo markasını yaratma kararı aldıklarını belirtti. Toker, bebek ve çocuk ayakkabısında markaların özel bir çalışma yapmak yerine bu ürünlere çatı markaları içerisinde sınırlı bir alanda yer verdiklerini söyledi. Tüketici tarafından tanınan, sevilen ve tercih edilen bazı markalar dışında çocuk ve bebek sağlığına gerekli önem ve titizliğin gösterilmediğine dikkat çeken Toker, Çin malı, ucuz ve sağlıksız ürünlerle tüketicilerin sağlığının bilinçsizce tehlikeye atıldığını dile getirdi.

YÜZDE 100 DERİ KULLANILIYOR
Özel bir koleksiyona sahip Steppo, ürettiği ayakkabılarda yüzde 100 deri kullanarak sektöre damgasını vurdu. Anneler tarafından onaylanmış sağlıklı "bebek ve çocuk ayakkabısı" markası Steppo, kısa bir süre önce sektöre girmesine rağmen Ankara'da 4, Eskişehir ve Konya'da 1'er mağazayla birlikte hızlı bir yükselme ivmesi yakaladı. Steppo, tamamen kendi üretimi olan bebek ve çocuk ayakkabılarının yanı sıra ithal markaların da Türkiye satış sorumluluğunu üstlenerek geniş bir ürün gamına da sahip. Kalite, sağlık ve uygun fiyatları bir araya getiren marka, özellikle bebekler için üretilen "ilk adım" ayakkabılarıyla dikkat çekiyor. Steppo, "Çocuk ayakkabısı, çocuk ayakkabıcısından alınır" diyor.

HER YÖNÜYLE ÇAĞA AYAK UYDURUYOR
Melih Toker, aileden gelen tecrübesini aldığı eğitimle birleştirmesiyle dikkat çeken genç iş adamlarımızdan. Hem Steppo hem de Toker Bebe online satış platformunun kurucusu ve yöneticisi olan Toker, yeni bir marka yaratmanın büyük bir sorumluluk olduğunu belirtirken, bu sorumluluğu hakkıyla yerine getirmenin, global dünyada değişen satış trendlerine yenilikçi bakış açısıyla hakim olarak başarılabileceğinin de altını çiziyor. Bu bağlamda Toker, yüz yüze satış politikalarına alternatiflerin geliştiği günümüzde çağa ayak uydurarak alternatif satış politikalarına yönelmenin önemine değiniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bebek ayakkabısında kalite ve sağlık Steppo'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN