Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gökçek ilk raundu bugün başlatıyor

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Kemal Kılıçdaroğlu'nu emanet ettiği Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, bugün canlı yayında Kılıçdaroğlu ile ilgili ilk belgelerini açıklıyor

Gökçek ilk raundu bugün başlatıyor
Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti'nin milletvekili adaylarını tanıtırken "Kılıçdaroğlu'na uzun uzun cevap vermeyeceğim. Onu Melih Bey'e emanet ediyorum" sözleri Melih Gökçek'i harekete geçirdi. Başbakan Davutoğlu'nun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu kendisine emanet etmesiyle çok mutlu olduğunu ifade eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Sayın Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Kılıçdaroğlu'nu bana emanet etmesi beni çok mutlu etti. Başbakanımızın emanetini bir sefer daha Türkiye'ye tanıtacağım ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun palavra vaatlerini yerle bir edeceğim. Bunlar Türkiye'de yaşayan her sağduyulu vatandaşı mutlu edecektir" diye konuştu.

'SARSILACAKLAR'

Bugün katılacağı TV programında CHP, MHP, HDP ve paralel yapı ile ilgili çok önemli bilgileri kamuoyu ile paylaşacağını belirten Başkan Gökçek, "CHP, MHP, HDP ve paralel yapının algı yönetmelerini alt üst edeceğim. Öyle bilgi ve belgeler ortaya atacağım ki çok ciddi sarsıntılar geçirecekler" şeklinde konuştu.

CHP'NİN KAYNAĞI ŞOK EDECEK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kaynağını duyunca herkesin şok olacağını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "MHP'li kardeşlerimden bazı isteklerim olacak. AK Parti'nin farkını çok somut belgelerle ortaya koyacağım. CHP'nin ayağı yere basmayan vaatleri için bulduğu kaynağı açıklayacağım. Kamuoyu CHP'nin bulduğu kaynağı duyunca şok olacak. Bu kaynağı en yakın zamanda vatandaşlarımız ile paylaşacağım" dedi. Melih Gökçek ve Kemal Kılıçdaroğlu 2009 yerel seçimlerinden önce de canlı yayında karşı karşıya gelmişti. Gökçek bu akşam Beyaz TV'de saat 21.00'de yine Kılıçdaroğlu ile ilgili iddialarını dile getirecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek ilk raundu bugün başlatıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN