Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaçak suyu da anlat Aylin!

Gökçek, "Parsel parsel Ankara'yı geziyoruz" diyen Nazlıaka'ya "Kaçak suyu da anlatıyor musun" dedi

Kaçak suyu da anlat Aylin!
Tüm Türkiye'de olduğu gibi Ankara'da da seçim çalışmaları hızla sürüyor. Ankara'daki seçim çalışmaları sırasında hiç kuşkusuz ki en dikkat çekici tartışmalar Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka arasında yaşanıyor. CHP'den önseçimle gelerek yeniden milletvekili adayı olan Nazlıaka, seçim süresi boyunca desteklediğini vurgulayan ve "Onu ben milletvekili yaptım" diyen Gökçek ile sosyal medya üzerinden atıştı.

CEVAP HİÇ GECİKMEDİ
7 Haziran genel seçimleri öncesi diğer milletvekilleri adayları ile birlikte Ankara sokaklarında gezerek sürdüren CHP Ankara 1. Bölge 4. sıra milletvekili adayı Aylin Nazlıaka, sosyal medyadan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e yüklendi. Twitter hesabından, "İlçe başkanımız Selçuk Dereli ile rantçılara inat Ankara'da parsel parsel çalışıyoruz" diyen Aylin Nazlıaka'ya Melih Gökçek hemen cevap verdi. Aylin Nazlıaka'ya kaçak su üzerinden yüklenen Gökçek, "Aylin parsel parsel dolaşırken karı koca nasıl kaçak su kullandığını anlatıp millete akıl veriyor musun? Merak ettim de" dedi.

'NASIL YAPTIĞINI ÖĞRETSİN'
Katıldığı bir TV programında "Aylin Nazlıaka'yı ben milletvekili yaptım" diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, "Önümüzdeki günlerde niye milletvekili yapmak istediğimi kamuoyu daha iyi anlayacak. Çünkü CHP vekilleri içinde resmen suyu çalan, karı-koca işyerinde evlerinde kullanan kim var? Biz davet edeceğiz Aylin'i herkese kaçak su nasıl kullanılır öğretsin. Bunu bildiğim için aday yaptırdım" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaçak suyu da anlat Aylin!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN