Çankayalılar formunu pilatesle koruyacak

Çankaya Belediyesi Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda fizyoterapi temelli bir rehabilitasyon yöntemi olan ve son yıllarda popüler hale gelen pilates için kayıtlar başladı

Giriş Tarihi: 1.5.2015
Çankayalılar formunu pilatesle koruyacak
Çankaya Belediyesi Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu, sağlıklı bir kas ve iskelet yapısına sahip olmak; sırt ve bel ağrılarından kurtulmak isteyenler için fizyoterapi temelli bir spor-rehabilitasyon yöntemi olan pilates eğitimi kayıtlarına başladı. Belediyenin Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'ndaki spor merkezinde pilates ve fitness ile form tutacak olan Çankayalılar, pazar hariç haftanın 6 günü sabah 9 ile akşam 9 arasında fitness yapabilecek. Pilates eğitimleri pazartesi ve çarşamba 12.00- 13.00 ve 18.00-19.00; cuma günüyse 12.00- 13.00 seansında verilecek.

PLATES ESNEKLİĞİ ARTIRIYOR, STRESİ AZALTIYOR
Spor merkezine kayıtların ocak ayından bu yana sürdüğünü belirten eğitmenler, fitness ve pilatesin bel-boyun fıtığı ile kas rahatsızlığını engellemede önemli katkısı olduğunu; fiziksel gücü, esnekliği ve koordinasyonu artıran pilatesin; aynı zamanda stresi azalttığını vurguladı. Özel spor merkezleriyle kıyaslandığında çok cüzi miktarlarla hizmet veren Ahmet Taner Kışlalı Spor Merkezi'ne her yaştan Çankayalı kayıt yaptırabiliyor. Değişik branşlarda hizmet veren spor merkezinin ücretleri aylık 65 TL, üç aylık 160 TL olarak belirleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çankayalılar formunu pilatesle koruyacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN