Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Neşet Ertaş Kültür Merkezi Anneler Günü'nde açılıyor

Ankara'nın yeni yıldızı Mamak'ta inşa edilen Neşet Ertaş Aile ve Kültür Merkezi, 10 Mayıs Anneler Günü'nde hizmete açılacak

Giriş Tarihi: 8.5.2015
Neşet Ertaş Kültür Merkezi Anneler Günü'nde açılıyor
Mamak Belediyesi adını 2012 yılında kaybettiğimiz ünlü halk ozanı Neşet Ertaş'tan alan Neşet Ertaş Aile ve Kültür Merkezi'ni hizmete açıyor. Mamaklı kadınların en büyük destekçisi olan Mamak Belediyesi merkezin açılışını da yine anlamlı bir tarihte gerçekleştirecek. 10 Mayıs Anneler Günü'nde açılışı yapılacak olan tesis başta Yeşilbayırlılar olmak üzere tüm Mamaklılara hizmet verecek.

SAYISIZ HİZMET

Mamak'ta büyük bir dönüşüm yaşandığını dile getiren Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül; "Mamak'ta başlattığımız değişim rüzgârını yalnızca kentsel dönüşümle sınırlamadık. Bizler kentsel dönüşümün yanı sıra Mamak'ta sosyal, kültürel ve spor tesislerine de yaparak Mamaklıların hizmetine sunuyoruz. Bir yandan yılların getirdiği sorunları çözerken bir yandan da ihtiyacı hissedilen büyük yatırımları Mamaklıların hizmetine kazandırıyoruz. Anneler Günü'nde hizmete açacağımız Neşet Ertaş Aile ve Kültür Merkezi'nden Mamaklı kadınlarımız birçok konuda hizmet alacak" dedi.

YILIN 12 AYI HİZMET VERECEK
Yeşilbayır Mahallesi'nde yapılan Neşet Ertaş Aile ve Kültür Merkezi son derece kapsamlı hizmetlerde bulunacak. Düğün salonu, havuzlu bahçesi, dinlenme alanları, derslikleri, idari ofisleri, kültürel sergi ve kermes alanı, etüt odaları, bilgisayar odaları bulunan tesis yılın 12 ayı hizmet verecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Neşet Ertaş Kültür Merkezi Anneler Günü'nde açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN