Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara bölge kupaya doymuyor

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarındaki öğrenciler için düzenlenen turnuvalarda Ankara Bölge Müdürlüğü hayli başarılı bir sezon geçirdi

Giriş Tarihi: 9.5.2015
Ankara bölge kupaya doymuyor
Yirmi bölge müdürlüğünün ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kız ve erkek öğrencilerinin ayrı ayrı yarıştığı voleybol ve basketbol turnuvalarında Ankara Bölge Müdürlüğü çok sayıda kupa alarak sahaların yıldızı haline geldi. Mardin'de yapılan Bölgelerarası 30. Basketbol (kızlar) Turnuvası'nda şampiyon olarak birincilik kupasını, Hatay'da yapılan Bölgelerarası 30. Voleybol Turnuvası'nda ise kız takımı üçüncülük kupasını kaldırdı. Erkek Voleybol takımı da Kocaeli'de üçüncülük kupasını alan taraf oldu.

SPOR GENÇLERİ ZARARLI ALIŞKANLIKTAN KORUYOR
İzmir'de düzenlenen 32. Yurtlararası Satranç Turnuvası'nda Ankara Bölge Sabancı Yurdu öğrencisi Emine Jülide Pehlivan birinci olurken, 16. Bilardo Turnuvası'nda ise Bölge Müdürlüğü ikincilik kupasını aldı. Ankara Bölge Müdürü Sevban Yıldırım, "Sağlıklı ruhun sağlıklı bedende olduğunu, sporun ruhun, aklın, zihnin ve bedenin gelişmesini sağladığını, turnuvaların öğrenciler arasındaki dostluk ve kardeşlik duygularını güçlendirdiğini, sporun gençleri her türlü kötü alışkanlıktan uzak tutarak serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine katkı sağladığını" belirtti. Yıldırım, "Turnuvalarda Ankara Bölge Müdürlüğü adına yarışan bütün öğrencilere teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara bölge kupaya doymuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN