Türkiye'nin en iyi haber sitesi

STK'larla tanıştılar

AK Parti Mamak İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen vekil adayları tanıtım toplantısı yapıldı. Adaylar, ilçenin sivil toplum kuruluşlarına kendilerini anlattı

Giriş Tarihi: 9.5.2015
STK'larla tanıştılar
Mamak'taki aday tanıtım toplantısına sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere, taksici ve dolmuşçu esnafı, muhtarlar, spor kulüpleri, Mamaklı esnaflar, dernek temsilcileri, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Toplantıda konuşan AK Parti Mamak İlçe Başkanı Muhammet Abdullah Özer Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşundan bu yana çok sayıda hükümetin kurulduğunu dile getirerek, "Ülkemiz ekonomik, siyasal ve sosyal sıçramaları en fazla tek partili güçlü hükümetler döneminde gerçekleştirdi. Güçlü hükümetler istikrar demektir. Bu yüzden sizlere Yeni Türkiye'nin inşasında daha fazla görev ve sorumluluk düşüyor" diye konuştu. Toplantıda bir konuşma yapan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Göreve geldikten sonra toplumun tüm kesimleriyle yakından ilişki kurduk. İstikrarın, huzurun olduğu yerde başarı da oluyor. Mamak'ın özeti burada ve ülkeyi yönetmeye aday olanlarla bir araya gelmesi son derece önemli" dedi.

SOHBET VE TANIŞMA HATIRASI
Toplantıda kürsüye çıkan AK Parti milletvekili adayları Ahmet Gündoğdu, Murat Alparslan, Hasan Karagöz, Mehmet Emin Zararsız 7 Haziran seçiminin eski Türkiye ile yeni Türkiye arasında yapılacak çok önemli seçim olduğunu kaydetti. Adaylar sırayla kendilerini tanıttıktan sonra toplantıya katılanlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
STK'larla tanıştılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN