Başkentten Sabah'a teşekkür

lı okurlar, SABAH'ın ramazan hediyelerini çok beğendiklerini belirtti

Giriş Tarihi: 13.5.2015
Başkentten Sabah'a teşekkür
SABAH'ın okurlarına sunduğu Kuran-ı Kerim ve Meali, Hz. Muhammed'in Hayatı, Canım Peygamberim isimli kitap ve 800 yıllık geçmişi olan Ariflerin Satrancı'ndan oluşan 'Ramazan seti', başkentte de heyecanla bekleniyor. Birçok vatandaş, ramazan ayı öncesi verilen bu anlamlı hizmet için SABAH'a teşekkür etti. İşte okur görüşleri:
Hatice Cangül: 29 kupon biriktirip bu seti kesinlikle alacağım. Tüm hanelerinde kuran ve peygamberimizi anlatan eserlerle huzur bulacağı inancını taşıyorum.
Nuran Barış: Ramazan öncesi böyle bir kampanya bizi ramazan ayının iklimine soktu. 4 tane güzel eser. Hem kendimiz hem de geleceğimiz olan çocuklarımız için güzel bir hediye. Ramazan ayını ailecek okuyarak geçireceğiz..
Meral Çetintaş: Sabah erkenden büfeye gidip Sabah aldım, kuponu kestim. 29 gün sonra cazip fiyata kütüphanemi süsleyecek 4 tane değerli esrin sahibi olacağım.
Refik Işıldar: Bu 4 eserin özellikle dinimizi, peygamberimizi anlama ve anlatma adına gençlerimize çok şey katacağını düşünüyorum.
Ekrem Mavi: Ramazan öncesinde çok güzel düşünülmüş bir çalışma. Bu 4 eseri alıp okumayı ve torunlarıma okutmayı çok isterim. Bu ramazan hatmimi de bu setteki Kuran'dan yapacağım.
Mahi Sarı: Sabah gazetesinde bu 4 eseri görünce ramazana ayrı bir renk katacağını düşündüm. Hz Muhammed'in hayatı isimli kitabı okumayı çok istiyorum. Bu 4 eser her eve lazım.
Emre Çoban: Zengin bir kütüphanem var. Bu 4 güzel hediye kütüphaneme renk katacak. Şimdiden ramazanda okuyacağım kitaplar belli oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkentten Sabah'a teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN