Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkent için birlikte koşuyorlar

Ankara'yı karış karış gezerek her kesimden seçmenle iletişime geçen AK Parti Ankara 1. Bölge adayları Ali İhsan Arslan ve Barış Aydın, yüksek performansları ile göz dolduruyor

Giriş Tarihi: 15.5.2015
Başkent için birlikte koşuyorlar
Genel seçime sayılı günler kala Ankara'da milletvekili adaylarının seçim çalışmalarında tempo giderek artarken, AK Parti 1. Bölge adayları Barış Aydın ve Ali İhsan Arslan, performansları ile dikkat çekiyor. Ankara'yı cadde-cadde, sokak-sokak gezerek her kesimden seçmenle temas halinde seçim yarışına aralıksız devam eden Aydın, "Türkiye'nin daha ileri bir gelişmişlik düzeyine gelmesi, istikrarın devamı için gündüz gece çalışıyoruz" diye konuştu.

HASTANE ZİYARETİ

Türkiye'nin bugünlere kolay gelmediğini söyleyen Aydın, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği hastanede, hasta ve hasta yakınları ile sohbet etti, sağlık sistemine ilişkin görüş ve talepleri sordu. Hasta ve yakınlarının destek ve övgüleri ile karşılaşan Aydın, hükumetin icraatları hakkında halkın takdirini kazanmanın kendileri için en büyük motivasyon kaynağı olduğunu dile getirdi. AK Parti'nin aynı bölge adaylarından Ali İhsan Arslan'la birlikte Çankaya'da esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden Aydın, bir alışveriş merkezinde müşteriler ve esnafla bir araya geldi.

YAŞLILARI DİNLEDİLER
Barış Aydın ve Ali İhsan Arslan, daha sonra Altınçatı Oran Yaşlı Bakımevi'ni ziyaret etti. Burada kalan yaşlı vatandaşlarla sohbet ettiler. Ziyarette bakım evinde kalan yaşlı vatandaşlara sağlık sektöründeki reform ve yeniliklerden memnun kalıp kalmadıkları soruldu. Ülke ve Ankara hakkındaki görüşlerini de dile getiren bakım evi sakinleri hizmetlerden de çok memnun olduklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkent için birlikte koşuyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN