Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ali ERDOĞAN: Gökçek'in adımları takip edilmeli

Giriş Tarihi: 26.5.2015
Hep yazdım… Ankaragücü'ne sahip çıkılmalı… Başkan Mehmet Yiğiner ve yönetimine destek verilmeli… Özellikle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in destek vermesi gerektiğini dile getirdim… Çünkü Melih Gökçek'in atacağı adımları başka adımların izleyeceğine dikkat çekmiştim…. Kendime pay çıkarmak istemiyorum… Önemli olan Ankaragücü'ne yardım elinin uzatılması, destek verilmesi… Bu nedenle Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Belediye Meclisi'nden Ankaragücü'ne biraz nefes aldıracak para yardımını çıkardı… Üç taksitle verilecekmiş… Gökçek'in, bir televizyon programında Ankaragücü'nün borcunun kapatılması için her türlü desteği vereceğini açıklaması da Ankaragücü'nü iyi günlerin beklediğinin müjdesidir… Osmanlıspor'u Süper Lig'e taşıyan Gökçek'in Ankaragücü'nü de taşıyacağına inanıyorum… Ankaragücü sevgisi hala yüreğinde… Oğlu Ahmet Gökçek'in Ankaragücü sevdası hiçbir zaman bitmez… Sayın Melih Gökçek adım attığına göre sıra şimdi Ankaralı iş adamlarında… Ankaragücü için artık Ankaralı iş adamlarının da adımlarını atma zamanı geldi de geçiyor bile…. Bu adımların daha çabuk atılması artık Sayın Melih Gökçek'in elinde… Sayılı günler çabuk geçiyor… Ankaragücü'nün transfer yapması şart…. Bunun içinde UEFA, Futbol Federasyonu ve futbolcularına olan borçlarını ödemek zorunda… Bu borçlar şu anda Mehmet Yiğiner'in elini-kolunu bağlıyor… Borçları ödeye ödeye bitiremiyor… Bunun için ilk adımı atan Sayın Melih Gökçek'i iş adamları takip etmeli…

CAVCAV'IN VE BAKKAL'IN YERİNDE OLSAM
İlhan
ağabey sezon başı ve sonu garip işler yapmaya devam ediyor… Mesut Bakkal ile yollarını ayırdı…Nedeni yanlış oyuncu tercih etmesi…… İyi güzel Bakkal yanlış tercih yapmış olabilir.
Ya tercih maçın daha farklı galip gelmesini sağlamış olsaydı aynı kararı alacak mıydı… Ben İlhan ağabeyin yerinde olsam üç kez zor dönemlerde göreve getirdiğin Mesut Bakkal'ı başkanlığın süresince bir daha göreve getirmem… Mesut Bakkal'ın yerinde olsam İlhan ağabey başkanlığını devam ettirdiği sürece bir daha Gençlerbirliği'nde görev yapmam… Ben profesyonelim dersen sözüm olmaz… Geçen hafta Ankaralı basın mensuplarıyla bir yemekte yeni yönetim buluşmuş…Ben katılmadım…. Ankaralı spor yazarlarından destek istemişler….
Neyine destek verelim İlhan ağabey… Sıradan bir takımı kimse ciddiye almaz…. Ankara medyasına bakınız bir yıllık süreç içerisinde en fazla Ankaragücü haberleri yer almıştır… Çünkü Ankaragücü bir marka… Ah Gençlerbirliği de bir marka olsa….
Haydi İlhan ağabey bu sezon bir iddialı takım yarat….. Biz de desteğimizi daha da artıralım….

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali ERDOĞAN: Gökçek'in adımları takip edilmeli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN