Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Binlerce gencin eğitim aldığı MKM'de mezuniyet heyecanı

Mamak Belediyesi Konservatuvarı'nda eğitim gören onlarca öğrenci mezuniyet heyecanı yaşadı. Genç tiyatrocular yeteneklerini sergiledi

Giriş Tarihi: 9.6.2015
Binlerce gencin eğitim aldığı MKM'de mezuniyet heyecanı
Mamak Kültür Merkezi Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde gerçekleşen törende Mamak Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren 45 konservatuvar öğrencisi ve konservatuvar harici diğer kurslardan faydalanan 210 kursiyer mezuniyet coşkusu yaşadı. Diploma töreni sonrası, konservatuvar tiyatro öğrencileri birbirinden güzel skeçlerle davetlileri kahkahaya boğdu. Öğrencilerin gösterileri aileleri tarafından da büyük bir gurur ve heyecanla izlendi.
TÜM ÖĞRENCİLERİ KUTLADI
MKM konservatuvarında gençlere yönelik bu hizmetin büyük ilgi görmüş olmasının sevincini yaşadıklarını belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, öğrenci ve öğretmenlere teşekkür ederek, "MKM, tek konservatuvara sahip kültür merkezi. Halk oyunları, tiyatro, Türk Sanat ve Halk Müziği dalında eğitim gören öğrencilerimizi zaman zaman etkinliklerde gördük. Kuruluşundan bu yana binlerce öğrenciyi mezun eden Mamak Kültür Merkezi bundan sonra da yeni mezunlar verecektir. Değerli öğretmenlerimiz eşliğinde seçtiği dallarda başarıyı yakalayan tüm öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Binlerce gencin eğitim aldığı MKM'de mezuniyet heyecanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN