Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkentli genç girişimciler 12'nci yılı baloyla kutladı

Giriş Tarihi: 10.6.2015
Başkentli genç girişimciler 12'nci yılı baloyla kutladı

GGYD'nin 12'nci kuruluş yıldönümü başkentte görkemli bir baloyla kutlandı. Ünlü sanatçı Işın Karaca'nın sahne aldığı baloda adeta şıklık yarışı yaşandı

Ankara'nın en etkin sivil toplum kuruluşlarından Genç Girişim ve Yönetişim Derneği'nin (GGYD) 12'nci kuruluş yıldönümü balosu Holiday Inn Otel'de yapıldı. Kadın davetlilerin adeta şıklık yarışına girdiği baloya üyeler yoğun ilgi gösterdi. GGYD Başkanı M.Nezih Allıoğlu ile yönetim kurulunun konukları kapıda karşıladığı geceye aralarında Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ASO Başkanı Nurettin Özdebir ve ANGİ- AD Başkanı Fatma Semiz'in bulunduğu kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

YENİ ÜYELERE PLAKET
Başkan Allıoğlu, "Hepimizin, hepinizin emeğiyle, katkısıyla, desteğiyle büyüyen, gelişen ve artık kentte söz sahibi olan bir yapı. On binlerce STK arasından sıyrılan, hiçbir zaman bir tabela derneği olmayan bu yapının, her günü, bazen her saati dolu dolu geçmektedir. Bu derneğin çatısı altında sayısız çalışma yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Yorulmadan, yılmadan, bıkıp usanmadan çalışacağız" dedi. Derneğe yeni üye olan genç girişimciler ile sponsorlara teşekkür plaketlerinin takdim edildiği özel gecede sahneye ünlü şarkıcı Işın Karaca çıktı. Kilo veren başarılı sanatçı yeni haliyle hem göze, hem kulağa hitap etti. En güzel şarkılarını genç girişimciler için söyleyen Karaca, her şarkısı sonrası büyük alkış aldı. Balo gecenin ilerleyen saatlerine kadar neşe içinde devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkentli genç girişimciler 12'nci yılı baloyla kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN