Mebuskent'te her keseye uygun konut

Ankara'nın yeni gözde yaşam merkezi Mebuskent, yeni evli, çocuklu ya da çocuklarını büyütüp köşesine çekilmiş emekliler olmak üzere her aile tipine uygun farklı konut seçeneği sunuyor

Giriş Tarihi: 20.6.2015
Mebuskent'te her keseye uygun konut
Başkentin konutta yeni cazibe merkezi Mebuskent, herkese ve her keseye uygun konut tipi ve ödeme planı sunuyor. Ankara'nın rakımı en yüksek bölgelerinden biri olan Batıkent Çakırlar Karacakaya mevkisinde 388 dönümlük dev alan üzerinde kurulan Mebuskent, 332 adet villa ve 602 dairelik 10 bloktan oluşuyor. Mebuskent, şehrin gürültü ve keşmekeşinden; hava kirliliğinden kaçanlara doğayla, yeşille iç içe, bol oksijenli bir ortamda yaşama imkânını, herkese eşit biçimde sunuyor. Ancak Mebuskent'te konut tipi alıcının yaşam zevkine, ödeme planı ise bütçesi ve ödeme gücüne göre çeşitleniyor.

BAHÇELİ VİLLALAR CAZİP
Yeni evli çift, çocuklu aile ya da çocuklarını yuvadan uçurup köşesine çekilmiş emekli çiftler olmak üzere her aile tipine uygun seçenekler olduğunu ifade eden Aymor İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, farklı konut seçenekleri ile ihtiyaç ve beklentilere uygun konutlar sunulduğunu belirtti. Projede yeni evli çiftler ya da emekliler için 2+1, çocuklu ve daha kalabalık aileler için 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Villa tipi ve çok katlı seçeneklerin de sunulduğu Mebuskent'te dileyen çocuklu aileler için bahçeli villalar cazip…

KESEYE UYGUN ÖDEME PLANI

Sağlıklı ve güvenli bir ortamda sunduğu "lüks yaşam" konseptine karşın Mebuskent konutlarının fiyat aralığının alt ve orta gelir grubu için son derece uygun olduğunu ifade eden Ayhan şöyle konuştu: "Satışa çıktığı günden bu yana yoğun ilgi gören Mebuskent'te her bütçeye uygun konut bulunuyor. Üstelik değişik tip ve özelliklerdeki konutların ödeme planı, alıcının ödeme gücüne göre belirleniyor.

DOĞA İLE İÇ İÇE MODERN YAŞAM
Mebuskent, şehrin gürültü ve karmaşasından, egzoz gazlarıyla kirlenmiş havasından kaçanlara doğayla iç içe, yeşile dokunarak, bol oksijen soluyarak yaşama imkânı sunuyor. Mebuskent'in yaklaşık 86 bin metrekarelik yeşil alanı içinde 23 bin adet ağaç ve çeşitli bitkilerden oluşan dev botanik park yer alıyor. 2 bin metrekarelik açık ve kapalı spor kompleksi ve golf sahası bulunan Mebuskent, 7/24 kesintisiz güvenlik ile korunuyor.

RAHAT ULAŞIM İMKANI
"Şehiriçinde şehir" olan Mebuskent, nezih bir lokasyonda, kaliteli ve konforlu bir yaşam için istenen her ayrıcalığı bir arada sunuyor. Doğal ortamda yaşam imkânı sunarken, gelişmiş ulaşım imkânlarına sahip oluşu nedeniyle de Ankara'nın bir uçtan bir uca bağlantılı güzergâhlarına sadece 25 dakikalık mesafedeyer alıyor.

ÇOCUKLAR MUTLU AİLELER RAHAT
Güvenli yaşamın adresi konumundaki Mebuskent, sağladığı güvenli ve nezih ortamda iyi komşuluk ilişkileri için uygun bir ortam sağlarken, ailelere gönül rahatlığı ile çocuklarını dışarıda oynatabileceği alanlar, gençlerin her türlü sporu yapabileceği alt yapı sunuyor. Mebuskent'te ailelerin ayrıca hobi bahçelerinde kendi organik ürünlerini yetiştirerek çocuklarına sağlıklı besin sunma imkânı da var.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mebuskent'te her keseye uygun konut
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN