Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Genç girişimciler iftarda buluştu

Genç İşadamları Derneği'nin geleneksel iftar yemeği, büyük ilgi gördü. ANGİAD Başkanı Semiz derneğin ülkesini seven, şikâyet etmeyip üreten cesur girişimcilerin adresi olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 28.6.2015
Genç girişimciler iftarda buluştu
ANGİAD'ın Sheraton Otel'deki geleneksel iftar yemeğine Başkan Fatma Semiz ve yönetim kurulu üyeleri evsahipliği yaptı. Bu yıl da üyelerin yoğun katılım gösterdiği iftar yemeğinde çok sayıda büyükelçi işadamlarıyla aynı masanın etrafında buluştu. Kırgısiztan Büyükelçisi İbragim Dzhunusov, Benin Büyükelçisi Moise Tchando Kerekou, Şili Büyükelçisi Fernando Varela Palma, Ürdün Büyükelçisi Amjad Adileh, Cibuti Büyükelçisi Aden Houssein Abdillahi ve Gambiya Büyükelçisi Vekili Sering Modu Nije ile Sabah Yayın Yönetmeni Osman Altınışık ve Bursa GİAD Başkanı Nilüfer Çevikel konuklar arasında yer aldı.

SEMAZEN GÖSTERİSİ BÜYÜLEDİ

Samimi bir havada geçen iftarda iki sanatçı ilahi söylerken, semazenler de gösteri yaptı. Oruçlarını açtıktan sonra ilahi dinleyip semazenlerin gösterisini izleyen konuklar, atmosferden çok etkilendi. ANGİAD Başkanı Fatma Semiz Ramazan'ın manevi önemini dile getirdi. Semiz "Dünya fani, servet fani, güç fanidir. İyilik, güzellik, fazilet, adalet ve ahlak ise bakidir. İşte mübarek ramazan ayı bizlere fani olanlar ile baki olanları hatırlatır" dedi. Başkan Semiz konuşmasında ANGİAD'ın ülkesini seven, şikâyet etmeyip üreten, iş, üretim, istihdam diyerek elini değil gövdesini taşın altına koyan, cesur girişimcilerin adresi olduğunu da söyledi.

ANGİAD BÜYÜK BİR MARKA

ANGİAD Yönetimi olarak tek hedeflerinin devraldıkları bu hizmet bayrağını daha yukarılara taşımak olduğunu da vurgulayan Başkan Semiz, "ANGİAD sürekli büyüyen, kendisini yenileyen ve diğer kurumlara örnek olan bir yapı haline gelmiştir. Kamu ve özel kurumların çözüm ortağı, proje paydaşı, üretken insanların, buluşma noktası olan ANGİAD, bugün olduğu gibi, yarın da hem girişimcilere yol arkadaşlığı yapacak, hem de toplumun tüm kesimlerinin sesi olmaya çaba gösterecektir" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Genç girişimciler iftarda buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN