Türkiye'nin en iyi haber sitesi

O masa 240 bin TL değil

Mimarlar Odası'na bir tepki de Ankara Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı'dan geldi

Giriş Tarihi: 28.6.2015
O masa 240 bin TL değil
Mobilyacılar Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ve beraberindeki heyete verdiği iftar programındaki masanın '240 bin lira' olduğunu iddia eden ve 'malzemeyi gözünden tanırım' diyen Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan'a sert cevap verdi. Taklacı, masanın 240 bin TL olmadığını ifade ederek "Dünyanın neresinden usta getiriyorlarsa getirsinler bunun maliyeti görülür zaten. Bu masanın maliyeti 4 bin 400 liradır. Zaten sayın Cumhurbaşkanımız bu masanın Siteler'de yapıldığını da söylüyor" dedi.

"NEYİ GÖZÜNDEN TANIYORLAR?
Taklacı, Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan'ın "biz malzemeyi gözünden tanırız sözlerine de göndermede bulunarak, "Neyi gözünden tanıyorlar? diye sordu. Taklacı, "Sen Mimarlar Odası'sın işini yapacaksın, ben Mobilyacılar Odası'yım ben de işimi yapacağım. Mobilya bizim işimiz. Mobilyayı biz bilmiyorsak hiç kimse bilmiyor demektir. Sorsalardı söylerdik" diye konuştu. Taklacı, "İki tane suntalam kullanıldığını düşünün. 3-4-5 tane de kullanılmış olabilir. Bunun tanesi 80 lira. 4 bin 400 lira rakamı çok doğru bir rakam" dedi.

TELEFERİĞİ DE İPTAL ETTİRDİLER

Taklacı "Karapürçek-Siteler teleferik hattı vardı onu da iptal ettirdiler. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Bey de bunu söylüyor zaten. Burada yapılacak işlere engel olunmasından biz son derece rahatsızız. Ankara Sitelerde yapılan bir işi desteklemesi lazım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O masa 240 bin TL değil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN