Tinerci yuvası olan binada büyük dönüşüm

Giriş Tarihi: 2.7.2015
Tinerci yuvası olan binada büyük dönüşüm

Tiner ve alkol bağımlılarının mekanı olan atıl durumdaki eski Beypazarı Devlet Hastanesi'ndeki dönüşüm tamamlandı. Binada artık belediye birimleri hizmet verecek

Vatandaşların tinercilerden uzun zamandır şikâyetçi olduğu, tüm camları kırılmış virane haldeki eski Beypazarı Devlet Hastanesi acil servis binası, bugünlerde çiçeklerle donatılmış, modern dizaynıyla Beypazarı Belediyesi ek hizmet binası olarak hizmet veriyor. Geçtiğimiz yaz aylarından bu yana aralıksız çalışmaların sürdüğü, Beypazarı eski Devlet Hastanesi arazisinde yapılan çalışmalar sonrası, Beypazarı Belediyesi şirketi Beybel, Kent Konseyi Lokali ve Beypazarı Belediyesi birimleri, yeni yerlerinde hizmet vermeye başladı.

TAPU DA TAŞINACAK
Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan'ın tahsisi için yoğun çaba harcadığı ve dönüşüm sürecini başından sonuna bizzat takip ettiği ek hizmet binaları, bölgeyi yeniden canlandırdı. Başkanlık makamı, Özel Kalem, Basın Yayın, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Başkan Yardımcıları, Emlak İstimlak Müdürlüğü ve Teknik Servis birimleri yeni binadaki odalarında hizmet vermeye başladı. Şu anki yerinde 5.katta bulunması sebebiyle eleştirilen, yaşlı vatandaşların çıkmakta zorlandıkları Tapu Sicil Müdürlüğü de çok yakında giriş katta hizmete açılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tinerci yuvası olan binada büyük dönüşüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN