Basketbol Okulu'nda kayıt zamanı

Mamak Belediyesi, Mamak DSİ Basketbol takımına altyapıdan sporcu yetiştirmek için basketbol okullarına kayıt almaya başladı

Giriş Tarihi: 10.7.2015
Basketbol Okulu'nda kayıt zamanı
Mamak'ta birbirinden büyük spor yatırımlarını hizmete sunan Mamak Belediyesi spora verdiği desteği sürdürüyor. Mamak Belediyesi yarının basketbol yıldızlarını yetiştirmek ve Mamak DSİ Basketbol takımına altyapıdan sporcu yetiştirmek için basketbol okullarına kayıt almaya başladı. Hali hazırda Mamak Belediyesi Spor Salonu'nda 120 civarında olan altyapı sporcusuna ek olarak 3 merkezde daha basketbol okulu açıyor.

"GENÇLERİMİZİ BEKLİYORUZ"

Belediye Başkanı Mesut Akgül, "Mamaklı sporseverlerin hizmetine sunduğumuz tesislerimiz artık düzenli olarak çeşitli spor organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Yaz döneminde gençlerimizi bu faydalı spor okullarına ve kurslara bekliyoruz. Hem düzenli olarak spor alışkanlığı kazanabilirler hem de buralarda yapacakları çalışmalarla profesyonel sporculuk kariyerine adım atabilirler. Amacımız sporu bir yaşam tarzı haline getirmiş sağlıklı, zeki gençler yetiştirmek" dedi.

5-16 YAŞ ARASI HERKES BAŞVURABİLİR
Mamak Belediyesi DSİ basketbol okullarına 5-16 yaş arası kız ve erkek sporcular başvurabiliyor. Başvurular için gerekli bilgiler DSİ Etlik Spor Salonu 341 21 60, Başak Gençlik ve Spor Merkezi 375 85 70, Mamak Belediyesi Spor Salonu 391 76 84 ve Mamak Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi 365 53 31'den alınabilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Basketbol Okulu'nda kayıt zamanı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN