Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara esnafına vIp sağlık hizmeti

Ankara Berberler Odası ile Kudret Göz ve Kudret İnternational Sağlık Grubu arasında, berber ve kuaför esnafına vıp hizmet sunacak 'sağlık sözleşmesi' imzalandı

Ankara esnafına vIp sağlık hizmeti
Ankara Berberler Odası ve Kudret Sağlık Grubu arasında sağlık hizmeti protokolü imzalandı. Protokolden toplam 5 bin 400 esnaf faydalanacak. Hastane tarafından esnafa özel olarak çıkarılacak olan 'vIp indirimli sağlık kartı' ile Ankaralı berber ve kuaför esnafı, aile ve yakınları sıra almadan hasta olarak tedavi işlemlerini yaptırabilecek.

İŞLEM BAŞINA YÜZDE 10 İNDİRİM
Söz konusu anlaşmaya ilişkin SABAH Ankara'ya açıklamalarda bulunan Ankara Berberler Odası Başkanı Bayram Karakaş, bu sözleşme ile esnafın hastanede yaptıracağı her işlemde yüzde 10 indirim kazanacağını söyledi. Üç aşamalı bir sözleşme yaptıklarını belirten Karakaş, "Ankara'daki berber, kuaför ve güzellik uzmanlarından 5 bin 200 kişi olmak üzere, Türkiye geneli 122 oda başkanı ve yakınları da bu hizmet kapsamına alındı. Anlaşma kapsamında kan yoluyla bulaşan hastalıklar noktasında dönem içerisinde kuaför, berber, güzellik uzmanı ve el ayak bakımı yapan çalışanlara bilgilendirici ve eğitici seminerler düzenlenecek" dedi. Kudret Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Bahadır ise, esnafın tek kişilik odalarda süit sağlık hizmetinden faydalanacağını söyledi. Esnafın, 15 bölümlü hastanenin tüm bölümlerinden indirimli olarak faydalanacağına dikkat çeken Bahadır, "En ağır cerrahilerin bile başarıyla yapıldığı hastanemizde bundan sonra esnaf dilediği gibi faydalanacak. Hastanemizin tüm olanaklarını esnafımızla paylaşacağız. SGK anlaşmalı olduğumuz için fiyat farkını ödeyecek onun dışında ekstra bir ücret ödemeyecek. Bu anlaşma ile esnafın kafası ve cüzdanı rahatlayacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara esnafına vIp sağlık hizmeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN