Bayrak şehitler için dalgalanıyor

Giriş Tarihi: 5.8.2015
Bayrak şehitler için dalgalanıyor
Kırıkkale Vatan İçin Can Verenler Derneği, artan terör olayları ve gelen şehit haberleri üzerine ev ve iş yerlerine asılmak üzere bayrak kampanyası başlattı. Türk Bayrağı asmayan işyerlerinden alışveriş yapmayacaklarını ifade eden Dernek Başkanı Mümtaz Torunlu, şehitlerin topluma mal olduğunu, vatan ve millet uğruna canlarını verdiğini bu nedenle Türk Bayrağı asmayan iş yerlerinden alışveriş yapılmaması yönünde karar aldıklarını söyledi.

Şehit aileleri destekliyor
Dernek binasında şehit babaları, anneleri, eşleri, çocukları ve kardeşleri bir araya geldi. Toplantıdan, "Bayrak asmayandan alışveriş yapmıyoruz. Bayraksız araca binmiyoruz" kampanyasının başlatılma kararı çıktı. Şehit ailelerinin de desteği ile başlatılan kampanyanın duyurusu ise sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla yapıldı.

Terör hepimizin sorunu
Dernek Başkanı Mümtaz Torunlu, "Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde tek ihtiyacımız birlik ve beraberliktir. Tüm esnafımızı bayrak asmaya davet ediyorum. Terör, Türkiye'de yaşayan herkesin ortak sorunudur. Türk-Kürt ayrımı yapmaksızın herkesi bu kampanyamıza katılmaya davet ediyorum. Türk bayrağı ortak paydamızdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bayrak şehitler için dalgalanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN