Sosyal belediyecilik hizmetlerine tam not

Kazan Belediyesi hizmet birimlerinde yapılan Toplam Kalite Yönetim Sistemi periyodik dış denetimi bu yıl da başarılı bir şekilde tamamlandı

Giriş Tarihi: 6.8.2015
Sosyal belediyecilik hizmetlerine tam not
Kazan Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerin vatandaşlara hızlı, etkin ve kaliteli bir şekilde ulaşmasının sağlanması amacıyla 2008'den bu yana yürütülen ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında, Türk Loydu Vakfı İktisadi İşletmesi ve Kazan Belediyesi arasında yapılan anlaşma gereği her yıl periyodik olarak gerçekleştirilen ISO 9001:2008 belge devamlılığı denetimi sonucu denetçiler tarafından Kazan Belediyesi'nin belge devamlılığı onaylandı.

GECELİ GÜNDÜZLÜ ÇALIŞILDI

Toplantıya Kazan Belediye Başkanlığı adına başkan yardımcısı Cengiz Gevrek, Belediye Birim Müdürleri ve Toplam Kalite Yönetimi Meclis Üyeleri katıldı. Başkan Yardımcısı Gevrek, bir yıl boyunca geceli gündüzlü çalışmaların sonucunda belediyenin eksiklerini gidermek, güçlü yönlerini belirlemek ve vatandaş memnuniyetini en iyi seviyeye getirmek için çalıştıklarını belirtti. Denetim sonucunda belediye hizmetinin daha kaliteli bir şekilde sürdürme konusunda Kazan Belediyesi'ne tam not verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal belediyecilik hizmetlerine tam not
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN