Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir'in parkları doğal film platosu gibi

Büyükşehir'in film platolarını aratmayan rekreasyon alanları, evliliğe adım atan gençlerin ilk tercihi oluyor. Sıcaktan bunalan Ankaralılar da parklara koşuyor

Giriş Tarihi: 7.8.2015
Büyükşehir'in parkları doğal film platosu gibi
Büyükşehir Belediyesi'nin, adeta doğal film platosu haline gelen rekreasyon alanları ve parkları, evliliğe adım atan gençlerin ilk tercihi haline geldi. Parklar, tatile çıkamayan Ankaralıların da serinlemek ve piknik yapmak için ilk adresi oluyor. Başkentliler, yazın en sıcak günlerinin yaşandığı şu günlerde Büyükşehir Belediyesi'nin rekreasyon alanları ve parklarının yolunu tutuyor. Mavi Göl, Mogan Park, Göksu Park, Harikalar Diyarı, Dikmen Vadisi, Kuzey Yıldızı gibi rekreasyon alanları hafta içinde de ziyaretçi akınına uğrarken, piknik alanlarında da hafta sonlarında doluluk oranı artıyor.

KUŞ SESLERİ ARASINDA ...
Büyükşehir Belediyesi'nin rekreasyon alanları ve parkları sadece piknik yapanların değil, aynı zamanda evlilik öncesinde genç çiftlerin de gelecek kuşaklara en mutlu anlarını taşıyabilecekleri fotoğraf karelerinin çekildiği yerler oluyor. Önceleri spot ışıklarının ısıttığı stüdyo ortamında çekilen düğün fotoğrafları son yıllarda Dikmen Vadisi, Göksu Park, Mogan Park, Mavi Göl, 50 Yıl Parkı, Harikalar Diyarı, Kuzey Yıldızı gibi yeşil ile mavinin buluştuğu doğal ortamlarda çekiliyor. Stüdyo ortamı yerine Büyükşehir Belediyesi'nin adeta "doğal bir film platosu" görünümündeki rekreasyon alanları ve parklarına gelen genç çiftler, kuş cıvıltıları ve ağaçların serinliği altında, evlilik öncesi en güzel anlarını fotoğraf karelerine yansıtıyor. Büyükşehir Belediyesi'nin "rüya" gibi rekreasyon alanlarından ilki olan Dikmen Vadisi'ne damatlık ve gelinlikleriyle gelen Taykara çifti, Dikmen Vadisi'ni "doğal bir film platosu" gibi gördüklerini dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir'in parkları doğal film platosu gibi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN