Çamlıdere'den Suriyeli aileye yardım eli

İmkânsızlıklardan dolayı bir türlü ameliyat olamayan Suriyeli ailenin bebeği Musa'ya Çamlıdere Belediyesi yardım elini uzattı

Giriş Tarihi: 18.8.2015
Çamlıdere'den Suriyeli aileye yardım eli
Çamlıdere'ye bağlı Avşarlar Köyü'nde zor şartlarda yaşamaya çalışan Suriyeli ailenin küçük çocuğu Musa, aylardır fıtık ameliyatı olmak için bekliyordu. İmkânsızlıklardan dolayı Musa bebeğin ameliyatını yaptıramayan aileye, Çamlıdere Belediyesi yardım elini uzattı. Belediye Başkanı Caner Can ve eşinin yoğun gayretleri sonucu Musa bebek ameliyatını oldu. Musa'nın kısa zamanda iyileşerek eski sağlığına kavuşacağı belirtildi.

"BOYNUMUZUN BORCUDUR"
"Her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya çalışıyoruz" diyen Belediye Başkanı Can şunları söyledi: "Bizim için ırk, din, dil ayrımı hiç olmadı, bundan sonra da olmayacak. İhtiyaç sahibi her kimse elimizden gelen yardımı yapma gayretindeyiz. Yurdundan uzaklaştırılmak, vatansız kalmak çok kötü bir şey. Rabbim kimseyi yurdundan etmesin. Suriye'den kalkıp bizim topraklarımıza gelmiş birisine de yardım etmek belediye olarak boynumuzun borcudur. Musa kardeşimize şifalar diliyorum. Umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur." Suriyeli aile, belediye tarafından 15 gün içerisinde yeni bir eve yerleştirilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çamlıdere'den Suriyeli aileye yardım eli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN