Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hasan ÖTKÜN: Gençler'e David Copperfield gelsin!

Giriş Tarihi: 26.8.2015
Genç lerb irliği'nd e beklenen son erken geldi. İskoç teknik adam Stuart Baxter'in işine son verildi. Lig'in henüz ikinci haftası tamamlandı. Ancak, başkent ekibinin alışılmış ''teknik direktör yeme'' operasyonu devreye giriverdi.
Aslında Başkan İlhan Cavcav için ''Teknik Direktör Koleksiyoncusu'' demek herhalde yanlış olmaz. Başkanın canı sıkıldıkça peçete buruşturup atar gibi teknik adamını kapının ününe koyuyor.
Bir değil, iki değil bu kaçıncı. Kırmızı-
Siyahlılarda
her kötü gidişin faturası teknik adama kesiliyor. Aslında İskoç çalıştırıcı tam bir "kapalı kutu''ydu. Açılınca içinden İlhan Cavcav'ı mutlu edecek malzeme çıkmayacağını tahmin etmek için "Nostradamus'' gibi kahin olmaya da gerek yoktu. İş bittikten sonra ''Biz demiştik'' demek sevimli olmasa da Stuart Baxter için 9 Haziran 2015 tarihli yazımızda bakın neler demişiz. ''Başkentte ise gözler ve kulaklar Gençlerbirliği'nde. Bir türlü teknik adam dayanmayan Gençlerbirliği bakalım ateşten gömleği kime giydirecek.
Sayın İlhan Cavcav'ın yeni teknik adamı kim olacak. Bu satırları yazdığım anlarda belki de isim belirlenmiş olacak. Çünkü bir İskoç teknik adam olan Stuart Baxter'in ismi Ankara semalarında dolaşıp durdu. İskoç teknik direktör, belki sizler bu satırları okurken imza atmış da olabilir. Hayırlısı olsun. Birçok başkentli futbolsever bu Stuart Baxter de nereden çıktı diyebilir. Bize göre haklılar da. Avrupa futbolunda ismi cismi pek tanınmayan birisi'' 16 Haziran 2015 ''Sahi: Gençlerbirliği transferde ne yapıyor? Adı sanı bilinmeyen İskoç teknik adamın ne yapacağını merakla bekliyoruz.
İnşallah daha önce bazılarının yaşadığı gibi antrenmanı görüp, Ligi görmemezlik yaşamaz'' Ve Stuart Baxter'in Gençlerbirliği macerası iki maç sıfır puanla sonuçlandı.
Şimdi gözler ve kulaklar İlhan Cavcav'da. Bakalım ''ateşten gömlek'' kime nasip! olacak. Belki de Stuart Baxter'in işine son verilmeden yenisi belirlenmiştir. İlhan Cavcav bu. Bomba patlatmayı! sever. Bu arada, naçizane bir tavsiyemiz olacak. Sayın Cavcav, dünyanın en ünlü sihirbazı David Copperfield'i getirsin. Çünkü; Gençlerbirliği'nin gerçekten şapkadan tavşan çıkaracak birine ihtiyacı var. Ancak İlhan Cavcav ''Ya beni de yok ederse'' diye buna da yanaşmaz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasan ÖTKÜN: Gençler'e David Copperfield gelsin!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN