Türkiye'nin en iyi haber sitesi

BELMEK'lerde yeni kayıt dönemi 1 Eylül'de başlıyor

Büyükşehir Belediyesi'nin Mesleki Beceri Edindirme Kursları BELMEK'lerde 1 Eylül'den itibaren yeni kayıt dönemi başlıyor. Kurslar 28 Eylül'de açılacak

Giriş Tarihi: 27.8.2015
BELMEK'lerde yeni kayıt dönemi 1 Eylül'de başlıyor
Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Kursları'nın (BELMEK) yeni dönem kayıtları, 1 Eylül Salı günü başlayacak. Her yıl başkentli kadınlar tarafından yoğun ilgi gören kayıtlar, okulların eğitim öğretime başlayacağı 28 Eylül'e kadar sürecek. 21 yıldır başarıyla yürütülen BELMEK'lerde bugüne kadar 251 bin 770 kadından bazıları meslek sahibi oldu, bazıları ise hobilerini yapma ve geliştirme imkanı buldu.

151 KURS FAALİYETE
Ankara'da BELMEK çatısı altında bu yıl 6 bölgede 151 kurs yerinde, 31 farklı branşta, 430 usta öğretici ile eğitim verilecek. Nakış, el sanatları, giyim, yemek, resim, rölyef, mozaik gibi birbirinden farklı branşlardaki kurslarda kadınlar, usta öğreticilerden alacakları eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırma imkanı bulacak. Kurslara katılmak isteyen kadınlar, 28 Eylül'e kadar 1 adet fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisiyle birlikte, Altındağ-Keçiören (tek merkez oldu) Çankaya, Çayyolu, Mamak, Sincan ve Yenimahalle'deki BELMEK bölge merkezler ile 151 kurs merkezine giderek kayıt yaptırabilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BELMEK'lerde yeni kayıt dönemi 1 Eylül'de başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN