Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnci Koleji dil öğretiminde birinci

İnci Koleji, özel öğretim sistemiyle dil eğitimine dünya standardı getirdi

Giriş Tarihi: 28.8.2015
İnci Koleji dil öğretiminde birinci
İnci Koleji en az iki yabancı dili pratik düzeyde öğreterek dört temel beceriyi esas alan bir dil öğretim programı benimsiyor. Ana dili İngilizce olan "native speaker" öğretmenler haftada en az iki saat dil pratik imkânı sunuyor. Öğrenciler, bu sayede dil öğreniminde en zor ve yavaş gelişen beceri olan "speaking" becerisini hızlıca geliştiriyor. "DynEd" sınıfları sayesinde de öğrenciler kendi seviyesini, diğer öğrencilerin gelişim süreçlerinden olumsuz etkilenmeden yükselterek, tamamen kendisine özel ders içeriği ve sınavlarla bireysel gelişimini sınıftan bağımsız yürütebiliyor.

ONLINE TAKİP İMKANI
Öğretmenin sadece bir rehber olduğu "Dinamik Eğitim" sınıflarında, öğrencilerin yaptığı çalışmalar "Record Manager" tarafından kaydediliyor ve dil gelişim süreçleri online takip ediliyor. Aynı zamanda bağımsız, objektif ve uluslararası akreditasyona sahip bir kuruluş olan Cambridge Üniversitesi tarafından yapılan Cambridge Esol sınavları ile tüm öğrencilerin başarısı ve dil gelişim seviyeleri ölçülebiliyor. Bu sayede velilere ve öğrencilere dil öğreniminin nasıl ve ne boyutta gerçekleştiğine dair net ve geçerli bilgiler verilebiliyor. Böylece İnci Koleji'nin dil öğretim politikalarının verimliliği ve geçerliliği de saygın kuruluşlar tarafından onaylanmış oluyor.

İKİNCİ YABANCI DİL ÇİNCE OLSUN
Çince, İspanyolca, Rusça gibi çok konuşulan diller, gelişen yeni ekonomik trendlerin, ticaretin ve sanayinin ortak dilleri olarak öne çıkıyor. İnci Koleji, bu dillerden Çince'yi, gelişen ve değişen dünyanın yeni küresel dili olarak algılıyor ve bu yüzden de öğrencilerine, bir milyarın üzerinde nüfusu ile ticaretin yeni merkezi olan Çin'i ve Çince'yi ana dili Çince olan öğretmenler aracılığı ile öğretiyor. "Yarının liderlerini" yetiştirme fikri ile yola çıkan İnci Koleji, dünyanın en çok konuşulan dilini modern öğretim teknolojilerinin ayrıcalığı ile öğretmenin gururunu yaşıyor. Böylece "bugünün incileri", daha fazla dil yeterliliğine sahip ''geleceğin liderleri" olarak hayata bir adım önde başlıyorlar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnci Koleji dil öğretiminde birinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN