Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yaşlılar Günü'nde dünya evine girdi

Giriş Tarihi: 3.10.2015
Yaşlılar Günü'nde dünya evine girdi

Kazan'da 89 yaşındaki Şevket Ayaş, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nde kendisinden 40 yaş küçük olan Hafize Türkan ile evlendi. Ayaş imza atarken, " Bu son" diyerek espri yaptı

'nın Kazan İlçesi'nde oturan 89 yaşındaki Şevket Ayaş, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nde kendisinden 40 yaş küçük 49 yaşıdaki Hafize Türkan ile dünya evine girdi. Mutluluğu gözlerinden okunan Şevket Ayaş'ın nikahını Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk kıydı. Kazan'da oturan ve 4'üncü eşi ile nikah masasına oturan Şevket Ayaş, ilk iki eşinin vefat ettikten sonra evlendiği üçüncü eşinden yaklaşık 2 yıl evli kaldıktan sonra anlaşamayınca boşandığı öğrenildi. Yaklaşık 3 yıldır bekar olduğu öğrenilen Şevket Ayaş'ın çocuk sahibi olamadığı öğrenildi. Yakınlarının yanında kalan Ayaş, akrabalarına daha fazla yük olmak istemediği ve evde yalnız yaşamaktan korktuğu için evlenmek istediği belirtilerek dördoncü eşi ile nikah masasına oturdu. Eşi Hafize Türkan'ın ise eşinden boşandığı, bir çocuk annesi olduğu öğrenildi.

BU SON ARTIK NİKAH
Mutluluğu gözlerinden okunan Şevket Ayaş, bastonla geldiği belediyeden eşiyle birlikte evin yolunu tuttu. Şevket Ayaş'ın nikah şahitliğini çocukluk arkadaşı İsmal Elmalı ile daha önce evlenmesine vesile olduğu belirtilen Mehmet Yılmaz yaptı. Çİftin nikahını ise Belediye Başkanı Lokman Ertürk kaydı. Başkan Ertürk, Şevket Ayaş'a, "Yengeyi seviyor musun?" diye sordu. Ayaş ise "Sevmez olur muyum. Onun için evleniyorum. En son durumum bu. Vaktim de kalmadı gali, ölmesem başka birini de alırdım. Bu son, yaş 89 oldu artık" diyerek yaptığı espri, salonda bulunanları güldürdü. Çiftlerin fotoğrafını ve görüntüsünü çeken gazetecilerin, 'Hacı amca mutlu musun?' sorusuna, 'Daha belli değil' diye cevap verererek salondakileri bir kez daha güldürdü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaşlılar Günü'nde dünya evine girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN