Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ali ERDOĞAN: İlk golde istifa etmişti

Giriş Tarihi: 5.10.2015
Aykan Atik çaresizdi… Aydın 1923 ilk golü attığında kafasında çok şeylerin geçtiğini düşünüyorum… İlk golü atıldığında kafasında"İstifa ettim" düşüncesi hakim oldu… Oyundan da kopmuş olabilir… Böyle bir ortamda Teknik Direktörün işi zor olur… Başarılı olmasını en çok isteyenlerdenim… Geçen sezon göreve gelince iyi bir çıkış yakaladı… Bu sezon başaramadı… "Kontör biterse" başlıklı Perşembe günkü yazımda Atik'in Aydın 1923 maçının son olacağını,kontörün biteceğini, Başkan Mehmet Yiğiner'in Atik yerine başka bir hata kontör yükleyeceğini belirtmiştim..
Yine belirtiyorum Aykan Atik başka bir takımda başarılı olacaktır. Ankaragücü'nde görev yapan her teknik direktör isminden söz ettirir… Futbolda kural budur… Yöneticiye,futbolcuya, taraftara ceza kesemezsiniz, başarısızlıkta ilk kurban Teknik Direktör olur… Atik'in kaderi de böyle i oldu… Atik'e teşekkür edilip, başka isimle yola devem edilecek… Başkan Mehmet Yiğiner'in ince eleyip sık dokuduğunu biliyorum… Acele etmemesi gerekir… Güçlü bir takım kurdu. Ankaragücü'nü bitiksel hayattan yaşama döndürdü… Hata yapacağını sanmıyorum… Ankaragücü camiasının ve taraftarlarının seveceği futbolcular üzerinde otorite kuracak bir ismi getireceğine inanıyorum… Çünkü atılacak yanlış bir adım ve tercihte hata yapılması halinde bunca emeklere yazık olur diye düşünüyorum… Yiğiner ile uzun uzun konuştum… Mutlu değil… Mutlu olmak istiyor… Acele karar vermeyecek… Böyle bir ortamda en fazla telefonu çalan kişi Yiğiner… Öyle isimler ortaya atılıyor ki….
Herkesi dinliyor… Sağlıklı karar vermek istiyor… Yiğiner belki bugün belki de yarın Teknik Direktörü açıklayacak… Geç kalınmaması gerekir… Ne diyelim Aykan Atik'e teşekkürler,yolu açık olsun, gelecek yeni teknik direktöre de hayırlı olsun diyelim… Tekrar belirteyim….
Kontör yüklenirken kapsama alanı dışına çıkmayacak bir telefon hattına yüklemek gerekir… Yoksa hatlar çalışmaz kişiye ulaşamazsınız… O ulaşılacak kişinin şahsında şampiyonluk…

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ali ERDOĞAN: İlk golde istifa etmişti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN