Hükümet kurulamadığı için fetret dönemi yaşanıyor

1 Kasım seçimleri öncesi Çubuk İlçesini ziyaret eden AK Parti Milletvekili İşler, "Hükümetin kurulamaması nedeniyle bir fetret dönemi söz konusu oldu" dedi

Giriş Tarihi: 9.10.2015
Hükümet kurulamadığı için fetret dönemi yaşanıyor
AK Parti Milletvekili Emrullah İşler, seçim çalışmaları kapsamında Çubuk'u ziyaret etti. İlk olarak AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret eden İşler, daha sonra Çubuk Eğitim Gönüllüleri Derneği'nin genel kuruluna katıldı. Derneğe ait Hanımelleri Lokantasındaki genel kurulda konuşan İşler, 7 Haziran seçimlerinden sonra hükümetin kurulmamasının ülkede fetret döneminin yaşanmasına neden olduğunu belirtti.

HALKIN MESAJI ALINDI

Parti olarak gereken mesajı aldıklarını belirten İşler,"Türkiye'nin önünün açılması lazım. 7 Haziran'dan sonra bir tıkanıklık söz konusu oldu. Hükümet kurulamadı, ilk defa Cumhuriyet tarihinde bir seçim yenileniyor ve dolayısıyla 1 Kasım'da yeniden sandığa gideceğiz. Türkiye'nin etrafına baktığımız zaman bir ateş çemberine döndü, her yer yanıyor. Türkiye'de en ufak bir zaaf olduğunda gördük ki terör örgütleri hemen harekete geçiyorlar. Yeniden çatışmalar söz konusu oldu, şehitlerimiz var, kan akıyor, gözyaşı akıyor. Dolayısıyla Türkiye'nin güçlü olması lazım, kendi ayakları üzerinde durabilmesi lazım. Aynı bu eğitim gönüllüleri nasıl kendi ayakları üzerinde duruyorsa, ülkemizin de kendi ayakları üzerinde durabilmesi lazım. Hükümetin kurulamaması nedeniyle bir fetret dönemi söz konusu oldu. Biz olanda hayır vardır diyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hükümet kurulamadığı için fetret dönemi yaşanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN