Ağaç sevgisi değil AK Parti düşma

Giriş Tarihi: 27.10.2015
Ağaç sevgisi değil AK Parti düşma

AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, ODTÜ'de yaşanan ikinci ağaç katliamına sessiz kalanların amaçlarının AK Parti düşmanlığı uğruna toplumun huzurunu bozmak olduğunu söyledi

ODTÜ'de meydana gelen ikinci ağaç katliamına AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı tepki gösterdi. Yamalı, "Hayatında bir ağaç dikmeyenler samimiyetsizce belediye başkanlarımıza, halk için yaptığımız hizmetlere ve iktidarımıza saldırıyor" dedi. Aralık ayında Eymir Gölü'nde 100'e yakın ağaç kesen ODTÜ, şimdi de TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü binasının arkasında ağaç katlediyor. SABAH Ankara'nın gündeme taşıdığı olayla ilgili AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, ODTÜ'yü sert bir dille uyardı.

'HAYATLARINDA AĞAÇ DİKMEYENLER..'
Büyük kentlerde imar faaliyetleri sırasında mecburi ağaç kesimlerinin yapılabildiğini hatırlatan Yamalı, "Burada önemli olan kesildiğinden çok miktarda ağacın tekrar bölgeye dikilmesidir. AK Parti iktidarının da yaptığı budur. Bizim belediyelerimiz halk için hizmet yaparken kestikleri ağaçların kat be kat fazlasını dikmiş olmalarına rağmen hak etmedikleri iftiralara ve karalamalara maruz kalmışlardır. Fakat hayatında bir ağaç dahi dikmemiş olanlar sırf siyasi maksatla ve samimiyetsizce belediye başkanlarımıza ve iktidarımıza saldırmışlardır. ODTÜ'deki son katliam bu gerçeği gün yüzüne çıkarmıştır" diye konuştu. Bu mesnetsiz saldırıların yanlış olduğunu hatırlatan Yamalı, "Halka hizmet için belediyelerimizce kesilen ağaçlara 'katliam' diyenler şimdi ODTÜ'nün bu katliamında neden suspus? Bunun tek nedeni CHP'nin, ODTÜ yönetiminin ve Mimarlar Odası başta olmak üzere siyasileşmiş meslek kuruluşlarının AK Parti düşmanlığıdır. Bu saldırgan politikalar toplumun huzurunu bozmaktan başka bir işe yaramaz. Bu saldırgan tavırlarından vazgeçilmeli, herkes asli vazifesini yapmalıdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağaç sevgisi değil AK Parti düşma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN