Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti 'da kardeşlik buluşması

Giriş Tarihi: 16.11.2015
AK Parti Ankara'da kardeşlik buluşması

AK Parti İl Başkanlığı milletvekili ve teşkilatlarla seçim sonrası ilk defa buluştu. Toplantıda birlik ve kardeşlik mesajları verildi

AK Parti İl Başkanlığı'nın, seçim sonrası ilçelere yaptığı teşekkür ziyaretleri tamamlandı. Ankara milletvekilleri ve teşkilatlar önceki gün de Altınpark Altınkoru Tesisi'nde bir araya geldi. Seçimin değerlendirildiği toplantıda birlik, beraberlik ve başkent için gece gündüz çalışma mesajı verildi.

AĞACI BİTİREN İÇİNDEKİ KURTUR

Seçimi 1 Kasım' da değil 7 Haziran'da kazandıklarını ifade eden Başbakan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yalçın Akdoğan "Kendimizi yenileme süreci bitmedi, devam ediyor, millet bunu gördü. Milletimiz bir kredi verdi aslında; millet bir beklentiye oy verdi. Biz bunu karşılamalıyız, bu da çok çalışmayı gerektiriyor. İstanbul ve Ankara illeri seçimlerin kaderini belirleyen iki büyük şehrimizdir. Bu iki şehir teşkilatları, çalışmaları ve azimleri ile bizleri zafere taşıyan illerimiz olmuştur" dedi. 4 yıl sürecek istikrarlı bir döneme geçildiğini belirten Ankara Milletvekili ve eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek de "Bizim partimiz muhafazakar demokrat bir parti, farklı bir değeri var, diğerlerinden farklıyız. Güzel örnekler, değerler ortaya koymalıyız, iyi bir ahlak sunmalıyız. 1 Kasım seçimleri gelecek seçimlerin de zeminini oluşturdu. Belediye başkanlarımız, teşkilatlarımız birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde olmalı. Çünkü ağacı bitiren içindeki kurttur" ifadelerini kullandı.

GÖKÇEK : 25 İLÇEYİ DE ALIRIZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise, "Böyle bir başarılı sonucun ardından sizlerle olmak gurur ve sevinç veriyor. 25 ilçede oyumuzu yükselttik 24'ünde birinci parti olduk. Biraz daha gayret edersek Çankaya'da da başarılı olur 25 ilçeyi de alırız" diye konuştu. İl Başkanı Nedim Yamalı ise çalışmalarından dolayı tüm teşkilata teşekkürlerini iletti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Ankara'da kardeşlik buluşması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN