Mutlu ofisler Haziran'da teslim

Giriş Tarihi: 22.11.2015
Mutlu ofisler Haziran'da teslim

Ankara'nın en hızlı gelişen bölgesi Konya Yolu Mevlana Bulvarı üzerinde inşa edilen 'mutlu ofis' projesi Regnum Sky Tower'da teslimler Haziran 2016'da gerçekleşecek

Uzaltaş A.Ş., Öztürk Holding ve Canpa tarafından hayata geçirilen Regnum Sky Tower projesinde teslimler Haziran ayında başlıyor. Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, "Büyük ilgi ve merak uyandıran projemizde artık sona yaklaşıldı. Farklı konseptiyle tamamen mutlu çalışanlar üzerine odaklı Regnum Sky Tower, Ankara'da iş yaşamına da yeni bir boyut getirmeye hazırlanıyor. Burada çalışanlar sadece prestijli bir mekânda çalışmanın değil, eğlenceli ve mutlu çalışma ortamının da keyfini yaşayacaklar" diye konuştu. Pala, Regnum Sky Tower'da kapalı yüzme havuzundan şehir manzaralı gezi terasına, restorandan spor merkezine, sinemadan antistress bahçesine kadar pek çok özellik bulunduğunu söyledi.

PROJEDE YOK YOK

Projedeki anti-stress bahçesi, squash, playstation, mini golf ve özel misafirlerin ağırlanabileceği "VIP lounge" gibi çeşitli sosyal donatılar ve konforun, çalışanı ofise bağlayacak nitelikte olduğunu anlatan Pala, "Regnum Sky Tower'da çalışanlar sadece bir ofiste değil, günlük hayatında olmasını isteyecekleri her türlü imkânı bulabilecek" dedi. Pala, iş yoğunluğundan bunalıp nefes almak isteyenleri stresten uzaklaştıracak birçok aktivite seçeneği sunan Regnum Sky Tower'ın, bu yönüyle iş performansını artıracak özellikte olduğuna dikkat çekti. Şirketlerin başarısının yüzde 70 oranında çalışan mutluluğuna bağlı olduğunun altını çizen Pala, "Regnum Sky Tower da bu başarı hedefine büyük katkı sağlayacak" görüşünü dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mutlu ofisler Haziran'da teslim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN