Türkiye'nin en iyi haber sitesi

OTONOMİ’ye siber güvenlik teknolojisi

Giriş Tarihi: 25.11.2015 ABONE OL
OTONOMİ’ye siber güvenlik teknolojisi
Ankara'da, 551 showroom ve 10 oto plazası ile aynı anda 12 bin aracın sergilenebileceği Ortadoğu ve Avrupa'nın da en büyük otomotiv yaşam merkezi OTONOMİ, dünyanın en ileri siber güvenlik alt yapısını kuruyor. OTONOMİ, alanında dünyada lider D-Link aracılığıyla ziyaretçilere ve showroom sahiplerine geleceğin teknolojisini sunacak. D-Link marka ağ alt yapısı cihazları ve yine D-Link marka 5MP çözünürlükte 250 kamera ile açık-kapalı tüm alanlar gece gündüz izlenecek ve görüntü kayıtları herhangi bir olay olması ihtimalinde tekrar izlenebilmeleri için depolanacak.
Bu yatırım sayesinde müşterilerin ve showroomların güvenliği garanti altına alınarak adli olaylar en aza indirilecek ve güvenli bir alış veriş ortamı sağlanacak.
Yapılan yatırımla kesintisiz kablosuz erişim, plaka ve yüz tanıma, site içi navigasyon- harita ve park yönetim sistemi gibi akıllı uygulamalar için gerekli alt yapı, ihtiyaçlara göre geliştirilmek için kullanıma hazır hale getirildi.

YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR

OTONOMİ, faaliyete geçişiyle birlikte otomotiv piyasasında yeni bir dönemin kapısını açacak. İkinci el araçlar için 551 showroom ve sıfır araçlar için 10 oto plazanın yer aldığı OTONOMİ yerleşkesi içinde 13 iş yerinden oluşan bir teknik servis bölümü, meydan ticarethane ve ofislerinden oluşan 28 iş yeri, 48 ofis, akaryakıt istasyonu ve bir de 5 yıldızlı otel bulunuyor. OTONOMİ'de otomobil yedek parçası, otomobil camı, akü satan mağazalar ve tamir bakım servisleri, filo kiralama hizmetleri, ekspertiz merkezi, test sürüş alanı ve bir fotoğraflama merkezi de yer alıyor.
Günde 9 bin aracın giriş çıkış yapabileceği OTONOMİ'de aynı anda 12 bin araç sergilenebilecek. OTONOMİ, günlük 11 bin ziyaretçi ağırlayabilecek.

ARKADAŞINA GÖNDER
OTONOMİ’ye siber güvenlik teknolojisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA