‘Şero Ağa’nın kızı dünya evine girdi

Ünlü sinema sanatçısı Mehmet Emin Eren’in (Şero Ağa) kızı Esra ile Ulusoy ailesinin gözde bekârı Hasan, başkentte düzenlenen muhteşem bir törenle dünya evine girdi

Giriş Tarihi: 25.11.2015
‘Şero Ağa’nın kızı dünya evine girdi
Ankara'da Altındağ Belediyesi Kültür Danışmanı Esra Eren (Ulusoy) ile TÜKEK Holding İç Anadolu Bölge Sorumlusu Hasan Ulusoy'un uzun zamandır devam eden aşkları evlilikle taçlandı. Başkentin en güzel mekânlarından Ataköşk Otel'de düzenlenen muhteşem düğün töreninde dünür olmanın sevincini yaşayan Ayşe- Mehmet Emin Eren ile Kudret-Ali İhsan Ulusoy, tüm konukları kapıda karşılayarak mükemmel bir misafirperverlik örneği sundu.

10 TANIKLI NİKÂH TÖRENİ

Neşe, coşku ve samimi görüntülerin oluştuğu düğün töreni Esra-Hasan çiftinin lüks bir otomobilden inmesiyle başladı. Salonun giriş kapısına otomobille gelen genç çift, alkışlar arasında ilerleyerek nikâh masasındaki yerini aldı. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen'ın kıydığı nikâhın şahitliğini eski bakan Abdülkadir Aksu, eski milletvekillerinden Necati Çetinkaya, Metin Arifaslanoğlu, Mehmet Atilla Maraş, Orhan Ocak, eski Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, Yargıtay Ceza Daire Başkanı Hüseyin Poyrazoğlu, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse ve müteahhit iş adamı Emin Kaya yaptı.

ŞERO AĞA'DAN DUYGULU ŞİİR

Birbirinden şık ve zarif bin 200 davetli, Ataköşk Oteli'nin kusursuz servisinden memnun kaldı. Kuş sütünün eksik olduğu düğünde en göze çarpan isim şüphesiz gelin hanımın babası sinema sanatçısı, Türkiye'nin Şero Ağası Mehmet Emin Eren idi. Biricik yavrusunu evlendirmenin buruk sevincini yaşayan ünlü sanatçı Mehmet Emin Eren, okuduğu duygu yüklü şiirle gönüllere dokundu. Düğünde Eren ailesi ile Ulusoy ailesinin tüm fertleri tören bitinceye kadar pisti bir an olsun boş bırakmadı.
Bu arada konuk sanatçılar da okudukları eserlerle geceye renk kattı.

Nikâhı kıyan Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, evlenme cüzdanını gelin Esra Ulusoy'a verdi. Nikahın ardından genç çift aile üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
Düğünde SABAH Güney eki haber müdürü Temel Eren de yeğeni Esra'nın mutluluğunu paylaştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Şero Ağa’nın kızı dünya evine girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN